Kolay takılan saçlar her zaman kullanım rahatlığını sizlere sağlar. Çıt çıt saçlar hızlı şekilde takılır. İstediğiniz an çıkartabilirsiniz. Klips tokalı saçlarla istediğiniz uzunlukta saç modelini ayarlarsınız. Saçlara hacim katar ve daha dolgun gösterir. Doğal saçlardan yapılan çıt çıt modellerle her zaman saçınıza farklı bir hava katacaksınız.

Çıt Çıt Saçların Bakımı

Postiş gibi saçlara doğal bir görünüm verir. Çıt çıt saçlar ile her zaman genç bir görünüme de kavuşursunuz. Bakımı oldukça kolaydır. Kendi saçlarınıza uyguladığınız bakımın aynısını yapmalısınız. Şampuanlayın ve iyice durulayın. Fırça ile taranması önerilir. En uygun fiyatlı çıt çıt saçlar sayesinde doğal görünümlü saçların sahibi olabilirsiniz.

Özel Yöntemlerle Hazırlanan Çıt Çıt Saçlar

Bu tarz saçlar özel silikon baskılı klipsler ile saçlara tutturulur. Saçınıza doğal görünüm verir ve kimse saçınızda herhangi bir kaynak olduğunu anlamaz. Denize rahatlıkla girebilir ya da istediğiniz saç şeklini saçlarınıza verebilirsiniz. Saç uzunluğunuz her boyda olsa dahi kısa sürede saçlarınıza hacim veren doğal bir görünümü sizlere sağlar. Saçınız kıvırcık ya da düz olabilir. Çıt çıt saçlar her saç tipine uyum sağlar. Profesyonel şekilde ve titiz bir çalışma ile saçlara uygulanır. Ucuz çıt çıt saçlar sizlere uygun kampanyalar eşliğinde tarafımızdan sunuluyor. İstediğiniz saç modeli sizlere özel seçeneklerle sayfamızda yer alıyor.

çok açık kumral Çıt Çıt Saçlar
açık kumral Çıt Çıt Saçlar
kumral Çıt Çıt Saçlar
koyu kumral Çıt Çıt Saçlar

Çok Açık Kumral Çıt Çıt Saç

Açık Kumral Çıt Çıt Saç

Kumral Çıt Çıt Saç

Koyu Kumral Çıt Çıt Saç

Siyah Çıt Çıt Saçlar
Platin sarı Çıt Çıt Saçlar
kahve Çıt Çıt Saçlar
kahve Çıt Çıt Saçlar

Siyah Çıt Çıt Saç

Platin (Sarı) Çıt Çıt Saç

Kahve Çıt Çıt Saç

Kahve Çıt Çıt Saç