Eskiden uygulanan saç kaynak yöntemleri ile günümüzde uygulanan metotlar arasına çok büyük farklar var. Artık saçlarda kaynak olduğunun anlaşılabilmesi neredeyse imkansız bir hal aldı. Ancak elbette her saç kaynak yöntemi bu başarıyı sağlayamaz. Eğer saçlarınızı kaynak uygulaması ile uzatmak ve gürleştirmek istiyor, ancak kaynakların dışarıdan belli olmasından çekiniyorsanız en uygun kaynak fiyatlarına sahip olan mikro keratin kaynak yöntemini tercih edin.

Mikro Keratin Kaynak Neden Çok Tercih Ediliyor?

Bu saç kaynak metodu sizin beklentilerinizi maksimum derecede karşılayacak. Mutlaka profesyonel bir ekip tarafından uygulanması gereken mikro keratin kaynak yöntemi günümüzde en çok tercih edilen metotlardan biri haline geldi. Bu popülerliğin nedeni ise hem rahat kullanılıyor olması, hem de dışarıdan saç diplerinin belli olmamasıdır.

Mikro Keratin Kaynak Nasıl Uygulanır?

Saçlar çok ince tutamlar halinde hazırlanır. Kaynak saçların doğal saçlara eklenmesinde ise keratin adlı malzeme kullanılır. Bu madde insan vücudunda zaten bulunduğu için tamamen doğal bir görünüm ortaya çıkıyor. Elbette saç derisine ya da saça herhangi bir zarar vermiyor. Keratin vücudun doğal maddelerinden biri olduğu için kimyasal da içermiyor. Saçların ince tutamlar halinde kaynak işlemine alınması ise hem daha gür bir görünümü beraberinde getiriyor hem de kaynak yerleri çeşitli saç modelleri tercih edilse de dışarıdan belli olmuyor. Eğer mikro kaynak yöntemini tercih ederseniz topuzdan at kuyruğuna kadar her saç modelini en ucuz kaynak fiyatlarından yararlanarak güvenle uygulayabilirsiniz.

mikro keratin kaynak - 1
mikro keratin kaynak - 2
mikro keratin kaynak - 3
mikro keratin kaynak - 4
mikro keratin kaynak - 5
mikro keratin kaynak - 6
mikro keratin kaynak - 7
mikro keratin kaynak - 8