Peruk A

İstanbul’un en uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetini sunarak, müşterilerimizin memnuniyetini hedefleyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Profesyonel ekibimiz ile birlikte saç kaynak uygulamaları arasında yer alan mikro, boncuk, keratin, örgü, tress ve nano kaynak uygulamalarını sizler için teknolojik ekipmanlarımız ve hijyenik ortamımızda gerçekleştiriyoruz.

Sürekli olarak kendisini geliştiren ekibimiz ile birlikte moda dünyasındaki son gelişmeleri takip ederek sadece saç kaynak uygulaması peruk satışı yapmakla yetinmeyerek, aynı zamanda yüz yapınıza uygun saç modellerinin sizler için özel olarak tasarlanması işlemini de en uygun fiyat seçenekleri ile gerçekleştiriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Ürün ve Hizmetlerimiz

Uzun yıllardır bu sektörde müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak sunduğumuz saç kaynak uygulamalarında tamamen estetik bir bakış açısı içerisinde hareket ediyoruz.

Satışını yapmakta olduğumuz peruklar ve çıt çıt saçları da sizlere ekonomik fiyatlar üzerinden sunuyoruz.

Hedefimiz her zaman en uygun fiyatlı hizmetleri ve ürünleri müşterilerimiz ile buluşturmak ve sektör içerisinde farklı bakış açımız ile ilerleyerek, müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır.

Saç kaynak uygulamalarını sizlere profesyonel bir şekilde sunarken aynı zamanda peruk, ek saç ve ham saç gibi ürünlerimizi de en uygun fiyat seçenekleri sizlere sunuyoruz. Özgün tasarımlara sahip ürünlerimiz ve en uygun fiyatlı saç kaynak uygulamalarımız ile İstanbul’daki öncü markalar arasında yer alıyoruz.

Bugüne Kadar Neler Yaptık?

 • 2430

  Mutlu Müşteri

 • 4200

   Mikro Keratin

 • 5300

   Nano Kaynak

 • 7800

  Postiş Satışı