Doğal Peruk

Kendi saçlarınıza uygun tasarlanan ve elastik bir şablon ile saçlara eklenen sistem. Doğal peruk istenilen renk ve modellerde olabilir. Saç yapınıza uygun şekilde yapılır. Sentetik peruk çeşitlerine göre sağlık açısından da kullanımı önerilir. Sentetik olanlar bazı durumlarda hassas saç diplerini tahriş edebilir.

Doğal Peruklarda İndirimli Kampanyalar

İnsan saçından yapılan doğal peruk çeşitleri istediğiniz şekilde boyayabilir ve istediğiniz modeli rahatça uygulayabilirsiniz. En uygun fiyatlardan bulabileceğiniz peruk modelleri her saç tipine uygun şekilde tasarlanır. Kullanım rahatlığını sizlere sağlar. Farklı boy ve renk seçenekleri uygun fiyatlı peruk kategorimizde sizlere sunuyoruz.

Doğal Peruk Bakımı

Peruk modellerinin bakımı çok önemli. Kendi saçlarınıza gösterdiğiniz özeni göstermelisiniz. Sıcak su ve şampuan ile düzgün şekilde yıkanmalı. Kremli suda yarım saat boyunca bekletilmeli. Krem uyguladıktan sonra mutlaka bol su ile durulayın. Durulama sırasında perukları saç uçlarından başlayarak hafif şekilde tarayın. Sivri uçlu tarak yerine geniş uçlu tarak ya da fırça kullanın. Peruk modellerini istediğiniz renk ve boyda en uygun fiyatlarla bulma olanağı. Saçlarınızla kısa sürede uyum sağlar. Kullanımı kolaydır. Kötü hava şartlarından etkilenmediği için rahatlıkla kullanılır. Modern tarzları kendinize doğal görünümlerle sağlayabilirsiniz. Farklı peruk modelleri alarak kendinizi değiştirmeniz elinizde. Kıvırcık, düz ya da dalgalı doğal peruk modelleri ile saçlarınız daha güzel bir görünüme kavuşacak. Her zaman yenilenmek ve güzel olmak çok kolay.