hakkımızda

Peruk A salonu olarak sizlere profesyonel hizmetlerimizi uygun fiyatlar ile sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hijyen koşullarının sağlandığı güvenilir bir ortamda teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak yaptığımız çalışmalarımız sayesinde doğal ve sağlıklı saçların sahibi olabilirsiniz. Son yıllarda bayanlar tarafından oldukça fazla tercih edilmeye başlanan saç kaynak uygulamalarının tamamını sizler için salonumuzda gerçekleştiriyoruz.

Halka kaynak, mikro kaynak, keratin kaynak, örgü kaynak ve nano kaynak uygulamaları arasından yüz yapınıza ve saçlarınızın yapısına uygun olanını belirledikten sonra çalışmalarımıza başlıyoruz. Salonumuzda yer alan ekibimiz her biri saç kaynak konusunda uzman olan kişilerden oluşuyor. Ekibimiz aynı zamanda kendisini sürekli olarak moda dünyasını ve saç tasarım dünyasını yakından takip ederek geliştirmekte olan bir ekiptir. Estetik bakış açısı ile ele aldığımız saç kaynak uygulamalarını sizler için özel olarak tasarlayarak sunuyoruz.

Saç yapınıza uygun olan saç kaynak uygulamalarını yaptırdıktan sonra doğal saçlarınız gibi kullanabileceğiniz yeni saçlarınızın sahibi oluyorsunuz. Şık ve uygun fiyatlı saç kaynak uygulamalarımızı yaptırdıktan sonra kullanımınıza ve bakımınıza bağlı olarak 4 ile 6 ay boyunca kaynak saçlarınızı doğal bir şekilde kullanabilirsiniz. Salonumuzda uygulanmakta olan kaynak uygulamaları sağlık açısından herhangi bir şekilde zararlı değildir ve hijyen koşullarına uygun şekilde eksiksiz çalışmalar sergilenmektedir.