Saç uzatmak aslında emek isteyen bir işlem. Saçlarınızın kırılmasını önlemek için fön, maşa gibi şekillendirici işlemlerden uzak durmak ve düzenli olarak saç bakımı yaptırmak zorundasınız. Bir de alternatif bir yöntem var. O da saç kaynak uygulaması yaptırmak! Günümüzde saç kaynak öncesi ve sonrası şeklinde bir kıyaslama yapmak çok kolay. Çünkü uygulama oldukça yaygın bir şekilde kullanılıyor.

Saç Kaynak Doğal Saçtan Ayırt Edilebilir mi?

Pek çok farklı yöntem eşliğinde gerçekleştirilebilen saç kaynak öncesi ve sonrası olarak kıyaslandığında, gerçek saçlardan farkı pek anlaşılamayan bir yöntem. Zaten yüzlerce kişiyi cezbeden de işte bu yönü oluyor. Doğal saçlarınızdan farkı olmadığı için istediğiniz her saç modelini kolaylıkla uygulayabiliyorsunuz.

Kaynak Saç Kullanım Süresi Ne Kadar?

Ayrıca en yeni saç kaynak yöntemleri sayesinde saç diplerinizin yani kaynağın olduğu bölgenin anlaşılması da pek mümkün olmuyor. Eskiden olduğu gibi topuz ve at kuyruğu gibi saç diplerinin göründüğü saç modellerinden uzak durmanız da gerekmiyor. Dilediğiniz her modeli en uygun kaynak fiyatlarından yararlanarak kolaylıkla uygulayabiliyorsunuz. Elbette her kaynak saçın bir kullanım süresi var. Bu süre hangi kaynak yönteminin kullanıldığına, saçların yapısına ve kullanım şekline bağlı olarak değişir. Eğer birkaç ay gibi kısa bir süre kullanabileceğiniz kaynak saçlarınıza avuç dolusu para ödemek istemiyorsanız, ekonomik fiyat sunan adresleri seçin. En ucuz kaynak uygulamaları için en doğru adreste yer alıyorsunuz.

Saç Kaynak Öncesi - Sonrası Resimleri - 1
kısa saça kaynak
Saç Kaynak Öncesi - Sonrası Resimleri - 3
kısa saça kaynak uygulaması
Saç Kaynak Öncesi - Sonrası Resimleri - 5
Mikro Saç Kaynak Nasıl Yapılır?
Saç Kaynak Öncesi - Sonrası Resimleri - 7
Mikro Kaynak Nasıl Yapılıyor?