Saç kaynak uygulamalarında kullanılan farklı saçlar bulunur. Bu saçların birçoğu sentetiktir. En doğal ve en kullanışlı olan ise Virgin Ladies Hair (gerçek kız saçı) ham saç yani doğal saçlardır. Bu sebep ile kaynak uygulaması yaptırmadan önce ne tür saç uygulaması yaptıracağınız da önemlidir.

Ham Saçın Artıları Nelerdir?

Ham saç diğer saçlara göre oldukça kullanışlı ve son derece doğal olan saçtır. Bu saçların her rengi ve tonu yaptırabilir. Ham saçın yıkanması, taranması ve tüm kuaför işlemlerine dayanıklılığı tam olup saç kaynak uygulamaların kullanılması gereken bir saçtır.

Hangi Renk ve Modelleri Vardır?

Saçların daha dolgun ve daha uzun görünmesini sağlayan saç kaynak uygulamalarında en doğal görünüme ham saç ile ulaşabilirsiniz. Eğer kısa saçlara sahipseniz ve dalgalı saç istiyorsanız da bu uygulama için mutlaka kendi saçınızında dalgalı olması gerekir. İyi bir saç kaynağı için saçın çok kaliteli olması gerekir (virgin ladies hair) saçınızın yapısına ve dokusuna uygun saç seçmeniz gerekir. Saçınızın birebir aynı tonunda bulabileceğiniz bu saçlar ayrıca yeni renk denemek isteyenler için farklı ton ve renkleri ile deneyimlemenize yardımcı olacaktır. Yıpranma olasılığı kendi saçınız ile aynı oranda olacak olan bu saçlar kendi saç tipinizden daha dayanıklı bir yapıya sahip olabiliyor.  Saç kaynak uygulamaları, saç kaynak uygulamalarında kullanılan saç tipleri ve gerekli olan tüm malzemeleri sitemizde en uygun ve en ucuz fiyatlar ile bulabilirsiniz. Sitemizde aynı zamanda uygun fiyatlı ham saç ürünleri de satılmaktadır.

ham saç
ham saç
ham saç

Koyu Kumral Ham Saç

Kumral Ham Saç

Kumral Virgin Ham Saç

ham saç
ham saç
ham saç

Kahve Ham Saç

%100 Gerçek İnsan Saçı

Her Renk Açılabilir Ham Saç