Kaynak saç uygulaması son yılların en trend saç uzatma yöntemlerinden biri olarak kadınların ilgi alanını süslemeye devam ediyor. Kaynak çeşitleri ve gelişmiş uygulama teknolojileri sayesinde kısa sürede uzun, sağlıklı, doğal görünümlü saçlara kavuşmak mümkündür. Boncuk kaynak saçlar, kişilere istediği saç görüntüsünü kazandırmada son derece başarılı sonuçlar sunuyor. Kısa saçlı olan ya da saçı yıpranan, yanan, zarar gören kadınlar, saçlarıyla ilgili estetik görünüme kaynak saç ile kavuşuyor. Özellikle evlenmek üzere olanlar, en özel günlerinde istedikleri görüntüye ulaşabilmek için mikro kapsül kaynak saçı tercih ediyor. Kaynak saçlar çok sevilen ve tercih edilen bir uygulama olduğundan kaynak saç fiyatları merak ediliyor. Kaynak saçların fiyatları kaynağın türüne göre değiştiğinden kategorilere uygun şekilde fiyat bilgilendirmesi yapıyoruz. Merak edilen doğal kaynak saç fiyatları ve kaynak çeşitleriyle ilgili bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin lütfen.

Saç Kaynak Fiyatları 2023

Kaynak saçlar her yıl çeşitli unsurlardan ötürü fiyat güncellemesine uğruyor. Kaynak saç fiyatları 2023 yılında yeniden şekillendi. Fiyatlar elbette saçların yoğunluğuna, dokusuna, uzunluğuna, rengine gibi önemli unsurlara göre belirleniyor. Her yıl standart biçimde artışa uğrayan kaynak saç fiyatları, aslında çeşitliliği sebebiyle her bütçeye hitap edebiliyor. 2023 kaynak saç için belirlediğimiz fiyatlar aşağıdaki gibidir;

Mikro Kaynak Saç Fiyatları

Peruka.com.tr ile yapacağınız mikro kaynak saç uygulamasında, fiyat 100 gram üzerinden belirlenmiştir. Mikro kaynak saç fiyatları 300 - 350 adet olmak üzere fiyatı için dilerseniz bizimle iletişime geçerek net fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

Keratin Kaynak Saç Fiyatları

Keratin kaynak saç fiyatları, 100 adet saç yani bir adedi yaklaşık 0,7 gram olan kaynak saç üzerinden belirlenmiştir. 100 adet keratin kaynak saç fiyatı için dilerseniz bizimle iletişime geçerek net fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

Boncuk Kaynak Saç Fiyatları

En çok tercih edilen kaynak çeşitlerinden olan boncuk kaynak saç fiyatları, 100 adet, adedi 0,7 gram boncuk kaynak üzerinden belirlenmiştir. Bu sebeple 100 adet boncuk kaynak fiyatı için dilerseniz bizimle iletişime geçerek net fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

Kısa Saça Kaynak Fiyatları

Kısa saça kaynak fiyatları ile ilgili spesifik bir fiyat aralığı bulunmuyor. Kısa saçlı müşterilerimize kullanacağı kaynağın çeşidine ve yoğunluğuna göre kişiye özel bir fiyat çıkarıyoruz. Makalemizdeki saç kaynak fiyatları ile kısa saça kaynak hakkında genel bir bilgi alabilir, dilerseniz bizimle iletişime geçerek net fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

Medikal Kaynak Saç Fiyatları

Medikal saç kaynak fiyatları son derece uygundur. Yapılacak işleme göre fiyat belirlendiğinden net bir fiyat bilgisi vermek yanıltıcı olur. Medikal kaynak hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, web sitemizdeki fiyat listesini inceleyebilirsiniz.

Nano Kaynak Saç Fiyatları

Nano kaynak saç fiyatları yine 100 gram üzerinden değerlendirilir. Genellikle 300 - 350 adede tekabül eder.

Mikro Kapsül Kaynak Saç Fiyatları

Mikro kapsül saçların her bir adedi 0,2 - 0,3 gramdır. Fiyatlandırmalar genellikle 100 adet üzerinden yapılır. 50 gram mikro kapsül yaklaşık 150 - 180 adet saça tekabül eder.

Tress Kaynak Saç Fiyatları

Tress kaynak saç fiyatları 110 - 135 gram kaynak üzerinden belirlenir.

Örgü Kaynak Saç Fiyatları

Yaz mevsiminin vazgeçilmezi örgü kaynak saç fiyatları 110 - 135 gram kaynak üzerinden belirlenir.