Jakarta Saçı

Kaynak saç yöntemleri gelişip yaygınlaşmaya başladıkça bu işin maliyetinde de ufak tefek değişiklikler ortaya gelmeye başlıyor. Hala devam etmekte olan bu fiyat değişikliklerinde ise her bütçeye uygun kaynak saç uygulamaları yapılabilmesi için uğraşılıyor. Bu fiyatları belirleyen en önemli unsur ise kaynak uygulamalarında kullanılan saçların yapısı oluyor.

Işıltılı ve doğal görünüme sahip olan ucuz fiyatlı Jakarta saç (Endonezya) sayesinde yapılan kaynak saç uygulamaları her kişinin bütçesine uygun hale getiriliyor. Kullanım süresi ve işlevselliği açısından oldukça tatmin edici bir performans elde edilebilen bu saç türünü günümüzde çoğu kuaför salonu amatör bir şekilde kullanmayı tercih ediyor.

Sektör içerisinde gerçek saç olarak satılan saçlar, hayvan kılları ve sentetik bileşenler içeren saçlardır. Asitlerle işlenerek silikonla kaplanarak renklendirme işlemine tabi tutulur. Silikon kaplandığı için başlarda parlak görünürler. Yıllarca uzatılmış saç uçlarında kırıklar olması beklenirken, Jakarta saç (Endonezya) kullandığınız zaman kullanım ve bakım şekillerinize bağlı olarak herhangi bir şekilde saç kırıkları ile uğraşmazsınız.

Kaynak Saç Yaptırırken Profesyonel Kuaförlerle Çalışmanın Farkı

Piyasada yer alan uygun fiyatlı Jakarta saç (Endonezya) modelleri kadınların Çin saçları ile birlikte oldukça yüksek performans elde edilebilecek saçlardır. Ucuz oluşuyla müşteri kazandırdığı için daha amatör ve profesyonel tüm kuaförlerin tercih ettiği bu saçlar uzun süreli kullanım ömürlerine sahiptirler. Yıkama, sıcaklık veya kimyasallarla şekillendirme gibi işlemlerle kaplama olan parlaklık sağlayan bileşenlerin yapısı bozulmamaktadır.

Saçlarınızı taradığınız zaman zorlanma olmadığı için kaynak saçlarınızda dökülmeler meydana gelmemektedir. Gerçek saç dipleriniz zarar görmeden saçlarınıza dilediğiniz gibi tarayarak şekil verebilirsiniz.