Virjin Saç

Geçmişten günümüze gelen inanışa göre Hindistan'da hacı olmak için kişiler saçlarını kestirmekte ve bu kesilen saçları da tapınağa bağışlamaktadır. Tapınak rahipleri de bu saçları tapınak gelirlerine katkı sağlamak ve ihtiyaç sahiplerine yardım etmek amacı ile tüccarlık yapan kişilere satıyor. İnanış gereği kesinlen saçlar günümüzdeki saç kaynak işleminde kullanılan Virgin Hair ham saçını oluşturuyor. Dünyanın ham saç merkezi olarak da görülebilir. Organik olan bu saçlar Hindistan, Turkmenistan, Ozbekistan'dan yola çıkar ve dünyanın dört bir yanına dağıtılır. Uygun fiyatlara satın alamayacağınız bu saçları bizim aracılığımız ile de temin edebilirsiniz. Saç kaynak modelleri kendi içerisinde birtakım farklılıklara sahiptir. Saç yapınıza uygun kaynak yöntemleri araştırarak kendi saçınıza uygun olan kaynak yöntemini bulabilirsiniz. Virjin saç bir bakıma ham saçtır diyebiliriz. Ham saç denilmesinin nedeni ise saçların herhangi bir kimyasal işlem görmemiş olması. Bu tarz saçlar tek kişiden alınmaktadır.

Virjin Saçların Özellikleri Nelerdir?

Yumuşak ve bakımlıdır. Virjin saç parlak bir görünüm sağlar. Bulunması zor olan saç tipidir. Piyasada uygun fiyatlı virjin saç modellerinden satın alarak saçlarınıza doğal bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu tarz saç modelleri uzun süreli kullanım içindir. Saçlarınızın kısa sürede hacimli görünmesine yardım eder.

Virjin Saç Kalitesi

Ham saç ile saçlarınız her zaman doğallığa kavuşur. Saç renkleri ve şekilleri daha kolay tutturulur. Ladies Virgin Hair (18-24 yaş arası gerçek genç kız  saçı) saça uyumu daha kolaydır. İpeksi dokusu ile saça hemen uyum sağlar. Ham saçların diğer saçlardan farkı, diğer kaynak yöntemlerinde kullanılan saçlar farklı kişilerden alınarak yapılır yada içerisine başka cisimler karıştırılır. Virjin saçlar özellikle tek kişiden alınır.  Saç kaynak yöntemlerinde kullanılan en kaliteli saç kaynak metodudur. Virgin saç kendi saçınızdan farksız kullanabileceğiniz bir saçtır. Kendi saçınız gibi tarayıp, denizde - havuzda dahi karışmayan bir saçtır. Virgin saçta hangi kaynağı yaptırırsanız yaptırın saçınızı kendi saçınız gibi dipten tarayabilirsiniz. Dünyanın en yüksek fiyatlı saçı olup saç kaynağından sorun yaşamayanların tercihidir.