Saç kaynak yöntemlerine her geçen gün yenileri ekleniyor. Bunlardan biri de tress kaynak ya da tressli saç olarak bilinen saç kaynak metodudur. Kısa süren bir işlem olduğu da unutulmamalı! Bu nedenle diğer saç kaynak yöntemleri ile kıyaslandığında fiyatı bir miktar daha uygun olabiliyor.  

Tress Saç Kaynak Yöntemi Doğal mı?

Bu yöntem kısa süren ve ince bir işcilik gerektirmeyen saç kaynak metotları arasında yer alır ve neticesi büyük memnuniyet yaratmamaktadır. Çünkü doğal görünümlü bir saç yapısına kavuşamayabilirsiniz (çıt çıt takılmış saç uygulamasına benzer) Uzman bir ekip tarafından uygulanan tress kaynak işlemi sona erdiğinde saçlarınıza dilediğiniz her türlü modeli kazandırmanız mümkün oluyor.  

Tress Saç Kaynak Nasıl Uygulanır?

Bu yöntem iki farklı şekilde uygulanır. Hangi yöntemin tercih edileceğinde ise doğal saçların yapısı ve uzunluğu çok etkili olur. Yöntemlerden biri dikişli saç kaynak olarak adlandırılır. Diğeri ise sadece doğal insan saçı kullanılarak yapıldığından naturel tress saç kaynak olarak adlandırılır. Bu tür kaynak yöntemlerini de en ucuz kaynak fiyatlarından yararlanarak salonumuzda profesyonel bir şekilde yaptırabilirsiniz. Bu kaynak yönteminde monte malzemesi olarak boncuk olarak adlandırılan ve saç kaynak işlemlerinde tercih edilen malzemeler kullanılır. Saç çok ince tutamlar halinde kaynak uygulaması ile uzatılır. Bu sayede saç diplerinin görünmesi gibi bir endişe de yaşanmaz. İstenen her uzunlukta saç hazırlanması en uygun kaynak fiyatları ile mümkün olabilir.

Tress kaynak saça 4-5 boncuk yardımı ile tutturulur. Boncuklar arasında boşluklar oluşabilir, bu da kullanımı bir mikro kaynak, keratin yada boncuk kadar kolay değildir. Kısa dönemli kullanımlar için (15 - 30 gün) ideal olabilir.

Tress Kaynak çok açık kumral
Tress Kaynak açık kumral
Tress Kaynak kumral

Çok Açık Kumral Tress Saç

Açık Kumral Tress Saç

Kumral Tress Saç

Tress Kaynak koyu kumral
Tress Kaynak kahve
Tress Kaynak siyah

Koyu Kumral Tress Saç

Kahve Tress Saç

Siyah Tress Saç

Tress Kaynak platin

Platin (Sarı) Tress Saç