Saçlara uygulanan kimyasallar, yanlış tercihler, yaş artışı, genetik unsurlar derken saçların uzaması git gide zorlaşıyor. Modern toplum gereği hem kadınlarda hem de erkeklerde uzun saçlı olma isteği var. Çok kısa saçlara dahi uygulanabilen en uygun kaynak fiyatlı nano kaynak saç yöntemi ile kaynak noktaları belli olmadan, dipten uca tarama rahatlığına sahip olabileceksiniz.

Uzun Saçların Paha Biçilmezliği

Çoğu kaynak saç yönteminde o kadar incelikli düşünülmesi gereken unsur oluyor ki müşteriyi çok memnun bir şekilde uğurlamak isteniyorsa ciddi bir mesai harcanması gerekiyor. Kolayca uygulanan kaynak saçlar, kaynak noktasının fazla belirgin olması, uyurken kaynak noktalarından batmalar yaşanması, saçta karışma, kopma, dökülme ve çok daha fazla sıkıntı ile kabusa dönüşebiliyor.

Sıcaklık uygulamasıyla gevşeklik göstermeyen kaynak noktalarının sayısı, kişinin saç yoğunluğuna göre belirlendiği için kaynak noktalarının belli olmaması sağlanabiliyor. Aksi halde saçı seyrek kişiye gereğinden fazla kaynak saç uygulandığında, saç diplerinizdeki seyreklik ile uçlardaki kabarıklık doğal görünümü engeller. Ya da diğer durumda da dipler oldukça yoğun dururken uçların seyrek olması da aynı etkiyi yaratır. En ucuz kaynak uygulamaları arasında yer alan nano kaynak yöntemlerinde ise bu tür sıkıntılar yaşanmıyor.

Nano kaynak yönteminde saçlar tabiri caizse kürdan kalınlıklarındaki tutamlara uygulanarak tarama, boyama, yıkama, her türlü şekillendirici işleme uygunluk gösterir ve doğal görünür.

Nano Kaynak - 1
Nano Kaynak - 2
Nano Kaynak - 3
mikro kaynak
Nano Kaynak - 5
Nano Kaynak - 6
Nano Kaynak - 7
Saç Kaynak Çeşitleri Nelerdir?