Postiş Saçlar

Saçlarında değişikliğe gitmek isteyen, zayıf saçlarını canlandırmayı amaçlayan, saçlarına hacim kazandırmak ya da kısa saçtan uzun saça geçmek isteyenlerin en pratik güzellik sırrı postiş saçlardır. Postiş saç, sentetik ve doğal saçtan yapılan bir ek saç olarak düşünülebilir. At kuyruğu, kakül, topuz şeklinde farklı saç modelleriyle doğrudan saça takılabiliyor.

Özellikle at kuyruğu postiş modeli kısa saçlı kadınların gözde postiş modeli diyebiliriz. Postişler saça çok kolay biçimde takılabiliyor. Çıtçıt ya da tokalı postişler sayesinde birkaç dakika içerisinde ya da biraz daha uzun bir sürede saçların uzunluğu, modeli, rengi tamamen değiştirilebiliyor. Bu anlamda postiş nedir sorusuna kadınların güzellik sırlarından biri demek mümkün.

Özel günlerde farklı görünmek isteyen ya da uzun süre kısa saçlarla gezenler için ani bir değişiklik imkanı sunan postişler günümüzde çok popüler. Kozmetik sebeplerden ötürü saç yanığı yaşayanlar için ise kurtarıcı bir çözüm. Peruk A, saçlarını onarmak, uzama sürecinde iyi görünmek, imaj değişikliği yapmak isteyenlere renkli postiş, sentetik ve doğal postiş seçenekleriyle etkili bir görünüm yaratıyor. Saçlarınızı uzatmak ya da değiştirmek istiyorsanız sizler de kendinizi Peruk A’nın uzman ellerine teslim edebilirsiniz.

Postiş Modelleri ve Fiyatları

Postiş saç modelleri ve fiyatları yapılan işleme göre değişkenlik gösteriyor. Saç postiş modellerini incelediğimizde karşımıza kakül, topuz, yarım ay, at kuyruğu, kısa ve uzun saç modelleri çıkıyor. Özellikle gerçek saç postiş modelleri büyük ilgi görüyor. Gerçek saçtan alınmış doğal tutamlar işlemden geçirilerek çıtçıt, tokalı ya da peruk haline getirilerek kullanıma hazırlanıyor.

Gerçek saçtan yapılmış postişler yüzde yüz doğallık isteyenler için birebir sonuç veriyor. Kahkül ve topuz postişleri ise tak – çıkar pratikliğiyle çok seviliyor. Kahkül kestirmek isteyen ancak çekinen ya da kullanmakta zorluk yaşayacağını düşünenler hazır kahkül postiş seçeneğinden yararlanıyor. Uzun saçlı kişiler için kendi saçlarından aldığımız tutamlarla kişiye özel yüzde yüz doğal kâkül postişleri yapabiliyoruz. Postiş modellerinde son dönemlerde ilgi gören gerçek saç tokalı postiş, yine doğallığın ön planda olduğu bir postiş türüdür. Kadınlar bu postişi taktığında istedikleri doğallığa kavuşuyor. Postiş modellerinde artık doğallık ön planda yer alıyor.

Eskisi gibi ek saç olduğu belli olmuyor. Topuz postiş ve yarım ay postiş modellerinin yaygın olmasındaki etken de bu doğallıktır. Postişin bu kadar sevilmesindeki etken görüntüdeki hızlı ve doğal değişim kabul ediliyor. Peki, postiş fiyatları? Postiş fiyatları 2020 yılında ideal seyrini koruyor. Tercih edilecek postişin modeli, uzunluğu, saç yoğunluğu fiyatlarda farklılıklara sebep oluyor. Peruk A kuaförde postiş fiyatları belli bir standartta düzenleniyor. Bu noktada öğrenciden iş kadınına kadar çok geniş bir müşteri kitlesi ideal fiyatlarımızdan yararlanabiliyor.

Postiş Hakkında Merak Edilenler

Postiş saçlar çok cezp edici ve pratik bir kozmetik işlemi, peki bakımı da aynı oranda pratik mi? Kimler postiş yaptırabilir? Postiş saçın bakımı nasıl yapılır? İşte merak edilenler;

Ø  Postiş saçların bakımı için özel bir tarak ve saç spreyleri kullanmalısınız. Postişinizin gece uyurken karışmaması için at kuyruğu yapmanız önerilir.

Ø  Postişlerinizi uygun bir şampuanla yıkayabilir, temizliğini gerçekleştirebilirsiniz.

Ø  Postişler sanıldığı gibi saç derisine ya da geçek saçlarınıza zarar vermez.

Ø  Postiş saçlarınızı tıpkı doğal saçlarınız gibi boyayabilir, kozmetik ürün kullanabilir, şekillendirebilirsiniz.

Ø Kahkül postiş kullanırken dilediğiniz zaman kendiniz çıkarabilirsiniz. Postişlerinizi nasıl çıkarıp takabileceğinizi öğrendikten sonra saçlarınızı bizzat şekillendirebilirsiniz.

Ø  Boya ya da benzeri bir ürün sonucu yanmış ve kısacık kestirilen saçlara istenilen uzunlukta ya da renkte postiş saç takılabilir.

Kaynak saç ve postiş saçlarla ilgili bilgi almak ya da saçlarınıza postiş taktırmak için salonumuz Peruk A ile iletişime geçebilir, randevu oluşturabilirsiniz.