Adını doğal saçlarınıza yerleştiren boncuk halkalardan alan boncuk kaynak uygulaması Türkiye’de ve dünyada sıklıkla tercih edilen bir saç uzatma tekniğidir. Boncuk kaynak ile saç uzatma yapılabileceği gibi aynı zamanda saçların daha doğal bir görünüm kazanması ve saçların gürleştirilmesi de mümkündür.

Boncuk kaynak yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli detay uygun malzemelerin seçilmesidir. Etkili sonuçlara ulaşabilmek için kaliteli malzemelerin seçilmesi önemlidir. Düşük kalitede seçilen malzemeler ile boncuk kaynak yapıldığı zaman dışarıdan bakıldığında saçlarınızda işlem yapıldığı belli olabilmektedir.

Bizler Peruk A olarak en ucuz boncuk kaynak uygulamalarını işlevsel bir şekilde kullanabilmeniz için uyguluyoruz.

Boncuk Kaynak Saç Doğal Durur mu?

Profesyonel ekibimiz ile uygulamakta olduğumuz boncuk kaynak uygulamalarından en uygun kaynak fiyatları ile yararlandıktan sonra gündelik hayatınıza kaldığınız yerden hemen  devam edebilirsiniz.

Dışarıdan bakıldığı zaman herhangi bir şekilde belli olmayacak biçimde uyguladığımız boncuk kaynak saçlarınızı bakım ve kullanım şeklinize göre 3 ile 6 ay boyunca kullanabilirsiniz.

İstediğiniz zaman kolay bir şekilde çıkartabileceğiniz boncuk kaynak saçları pratik bir şekilde tekrar geriye de takabilirsiniz. Diğer kaynak yöntemlerindeki gibi suda düşme sorunu yaşatmayacak olan boncuk kaynak saçlar ile yeni bir imaja sahip olmak istiyorsanız sizleri salonumuza bekliyoruz.