Saç kaynak yöntemleri içerisinde en son tekniklerle uygulanan yöntem. Mikro kaynak yönteminde özel şeffaf kapsüller kullanılır. Özel makinesi ile saça itinalı şekilde uygulanır. Kendi makinesi ile şeffaf kapsüller eritilir ve saç derisi ile uyumlu kaynak yöntemleri saça eklenir.

Mikro Kaynak Yöntemi ile Saçlara Doğal Canlılık

Saç kaynak yöntemlerinde mikro kaynak saça ince tutamlar halinde eklenir. Saç derisine kesinlikle zarar verilmez. Saçlarınıza bu tarz kaynak yaptırdığınız zaman istediğiniz şekli vererek kullanabilirsiniz. Salonumuzda en uygun kaynak fiyatları ile en kısa saçlara dahi başarılı bir şekilde yapılabilmektedir.

Mikro Kaynak Yöntemi Avantajları Nelerdir?

Eklenen ince tutamlar ince olduğu için saçlarınıza hemen doğal bir görünüm verir. Küçük şeffaf kapsüller saçlarınızla uyumlu renk tonlarına sahiptir. Dışarıdan bakan kişi saçlarınızda kesinlikle saç kaynak olduğunu anlamaz. Kafa derinizde herhangi bir ağırlığa neden olmaz. En ucuz kaynak fiyatlarından yararlanarak bu avantajları tecrübe etmek istiyorsanız salonumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Saç uzunluğuna doğal bir hacim sağlar. Saçlardan çıkartılması çok kolaydır. Özel solüsyon kullanılır ve saç derisi asla zarar görmez. Uygun fiyatlı ve kampanyalı saç kaynak ürünleri ile saçlarınıza her zaman doğal bir görünümü sağlayabilirsiniz. Saçlarınızı dinlendirmeye gerek yok. İstediğiniz zaman çıkartır istediğiniz zaman tekrardan aynı işlemi saçlarınıza uygulatabilirsiniz.

Mikro Kapsül Saç Kaynak Nasıl Uygulanır?