Kısa Saça Kaynak

Uzun süredir kullandığınız kısa saçlardan sıkıldıysanız ve uzun saçlar ile yeni bir görünüme kavuşmak için yıllarca beklemek istemiyorsanız, günümüzün gelişen güzellik yöntemlerini kullanarak saçlarınız için saç kaynak yaptırmayı düşünebilirsiniz. Kısa saça kaynak hakkında herhangi bir bilgiye sahip değilseniz bu durum ilk aşamada sizi endişelendirebilir.

 

Saçlarınızın zarar görmeden dilediğiniz görünüme kavuşması için öncelikle alanında uzmanlaşmış ve yaptığı işlerde müşteri memnuniyeti kazanmış olan kişileri tercih etmelisiniz. Kısa saça görünmez kaynak yapmak, uzun saça göre çok daha incelik isteyen bir işlem olduğundan kuaförünüzün bu alanda profesyonel olması hayal kırıklığına uğramamanız için büyük önem taşıyor. Özellikle kemoterapi gibi saçların dökülmesine neden olan bir tedaviden sonra saçlarınız eski görünüme kavuşması için saç kaynak çeşitlerinden sizin için ideal olanı tercih edebilirsiniz.

 

 

Kısa Saça Kaynak Nasıl Yapılır?

 

Nano teknolojinin geliştirdiği ve 5 cm’e kadar kısalıkta olan saçlara uygulanabilen Mikro Nano saç kaynak tekniği, pek çok kadını hayal ettiği görünüme kavuşturuyor. Diğer saç kaynak yöntemlerine göre kısa saçlar için çok daha başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlayan Mikro Nano saç kaynak, saçınıza eklenebilecek minimum saç miktarını aynı oranda saçınız ile muntazam bir şekilde birleştirmeye yardımcı oluyor.

 

Diğer yöntemlere göre çok daha yumuşak ve elastik bir yapıştırma malzemesi kullanılan bu teknikte son derece ince bir işlem yapılıyor. Günümüzde kısa saçların uzatılmasında sık sık tercih edilen ve en ideal yöntem olarak görülen Mikro Nano saç kaynak, saçların uzantıları ile kusursuz bir şekilde birleşiyor ve saçta herhangi bir eklenti olduğu hissini tamamen ortadan kaldırıyor. Saçlarınıza dışarıdan bakıldığında hiçbir şekilde kaynak olduğunun anlaşılmayacağından emin olabilirsiniz.

 

Saç Kaynak Sonrası Günlük Hayat

 

Pek çok kişi saç kaynak yaptırdıktan sonra maşa yapma, fön çektirme, düzleştirici kullanma, havuza ve denize girme gibi işlemleri ve aktiviteleri rahatça yapamayacağını düşünse de bu düşünce tamamen gereksizdir. Saçınıza kaynak yaptırdıktan sonra dilediğiniz gibi saçlarınızı şekillendirebilir, yıkayabilir ve özgürce havuza ya da denize girebilirsiniz. Saçlarınıza hem uzunluk hem de hacim kazandırmak amacı ile tercih edeceğiniz kısa saçlar için kaynak tekniklerini profesyonel bir kişiden detaylı şekilde öğrenerek aklınıza takılan tüm soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Kısa saça kaynak öncesi sonrası resimlerini inceleyerek sizden önce bu yöntemi kullanmış olan kişilerin saçlarında meydana gelen köklü değişime şahit olabilirsiniz. Kısa saça kaynak fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçmelisiniz.

 

Kaynak Saçı Yıpratır mı?

 

Çok kısa saça kaynak yaptırmak isteyen kişilerin en çok korktuğu şeylerden biri olan saçların zarar görmesi durumu, kişilerin bu işlemi yaptırmaktan vazgeçmesine dahi neden olabiliyor. Saç kaynak işlemi sırasında kullanılan malzemelerin kaliteli olması halinde saçta ve saç derisinde herhangi bir problem yaşanmaması için güvendiğiniz ve profesyonelliğini yaptığı işler ile kanıtlamış kişilere başvurmalısınız. Aksi taktirde kalitesiz malzemelerin saçınıza ve saç derinize zarar verebileceğini unutmamalısınız.

 

Saçlar ile İlgili Yanlış Bilinenler başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak