Kişiye Özel Saç Kaynak Şekilleri Nasıl Seçilir?

Saç kaynak uygulamaları ilk hayatımıza girdiği dönemde oldukça pahalı ve tek kaynak yöntemine sahip idi. Zaman içinde gelişen saç kaynak yöntemleri saç tel yapısına göre de farklı birçok çeşide sahip oldu. Kişiye özel saç kaynak şekillerinde öncelikle saç teliniz için en uygun olan kaynak yöntemi belirlenir. Bu seçimde konusunda uzman ve deneyimli olan kuaförden destek almanız önerilir.

 

Böylelikle hangi saç kaynak yöntemini uygulayacağınıza daha kolay karar verebilirsiniz. Aynı zamanda kaç tutam saç kaynak yapılması gerektiği, saçınızın dalgalı ya da düz olmasına göre seçilecek olan saç tutamının belirlenmesi de kaynak yöntemi uygulamasında önemli olup kişiye özel bir seçimdir.

 

kisiye-ozel-sac-kaynak-sekilleri-nasil-secilir

Saç Kaynak Uygulamasında Neye Dikkat Edilmelidir?

 

Saç kaynak uygulaması yaptırırken en önemli detay konusunda uzman olan kuaförden destek almadır. Uzman ve deneyimli olan kuaförünüz sizin için en ideal seçimi yapmanız konusunda destek olacaktır. Uygulamada kullanılacak olan malzemelerinde kaliteli olması saç kaynak uygulamanız sonrasında hüsrana uğramamanız için dikkat etmeniz gereken diğer bir detaydır.

 

Kaynak Saç Kullanımı Zor mu? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak