Kaynak Saç Doğal Durur mu?

Saç kaynak uygulamaları farklı olup uygulama yöntemleri de buna gör farklılık taşır. Konusunda uzman olan kuaför tarafından saç kaynak uygulamasından gerçekleştirilmesinin önerilmesinin başında doğal görüntünün yakalanması geliyor. Salonumuzda konusunda uzman olan ekibimiz saç kaynak uygulamanızda istediğiniz doğal görüntüyü fönsüz dahi yakalamanız için gerekli olan tüm incelemeler yapılarak kaynak işlemi gerekleştirilir.

 

Saç Kaynak Uygulamasında Doğallığın Yakalanması İçin Hangi Detaylara Önem Verilir?

 

Kaynak Saç Doğal Durur mu?

 

Saç kaynak uygulamasında doğal görüntünün yakalanması için öncelikle yüzde yüz ham saç olarak ifade edilen genç kız saçı olarak da söylenen virgin saçı kullanılması gerekiyor. Virgin saçlar herhangi bir işlem görmemiş sağlıklı saçlardır. Bu saçlarda bulunan kısa saçların alınma işlemi yapılarak yaklaşık yüzde kırk fire ile saç kaynağı için hazırlanmış olan özelliğe sahip tutamlar kullanılması gerekir.

 

Bu işlemler sonrasında ise kendi saç telinize ve yapısına en uygun olan saç tel ve yapısı seçilir. Bu işlem son derece önemli olup herhangi bir farklılığın oluşması engellenir. Akabinde ise saç teliniz ve yapınız için en uygun olan saç kaynak uygulamasının belirlenerek işlemin gerçekleştirmesi geliyor.

 

Çin Saçı Neden Ucuz? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak