Kaynak Saç Nasıl Kullanılır?

Saç, harika manzara ve benzersiz kişiliğinizi sergilemek için mükemmel bir yoldur. Saç kaynakları gereksiz bir lüks olmaktan çok uzaktır. Bu modern teknikler, bir kadının özgüvenini, kudretini ve cazibesini ortaya çıkarmanın anahtarıdır. Hatta saç kaynakları, kötü bir günü ya da psikolojinizi tersine çevirebilecek tek şeydir.

 

Saç kaynaklarında istenen imajı yakalamak için ideal olan %100 doğal insan saçı kullanmaktır. İnsan saç uzantıları sentetik versiyonlarından daha kaliteli olmakla birlikte, tüm insan saç uzantıları kaliteli değildir. Perakendede geniş fiyat aralıkları görmüşseniz, bazıları diğerlerinden daha iyi olduğu içindir. Elbette yüksek kaliteli olanlar ile daha fazla ödeme yaparsınız, ama daha uzun süre kullanırsınız. Remy saçları, kütiküllerin bozulmadan geldiği en iyi insan saçı kalitesidir ve en iyileridir.

 

kaynak saç nasıl kullanılır

 

Kaynak Saç Kullanmak Zor mu?

 

Kaynak yaptırdığınız saç, orijinal saçınızın yapı ve kalınlığına uygun olarak seçilmelidir. Seçimden sonra saçınızın hazırlanması, kesimi ve şekillendirilmesi birkaç saat içerisinde tamamlanır. Doğal saç kullanılmış ve titiz yapılan bir saç kaynak işlemi sonrasında yeni saçınız doğal saçınızdan farksızdır, dilediğiniz şekli verebilir, farklı renklere boyatabilir, fön çektirebilirsiniz.

 

Kaynak yaptırdığınız saçlarınızın şekil ve kalitelerini korumak için yavaşça yıkamanız önemlidir. Hafif, alkolsüz bir şampuan kullanın, doğal saçınıza olduğu gibi şampuanı sürün uzunluğuna kadar ovun ve soğuk, temiz su ile yıkayın. Aşırı nemlendirmemeye dikkat edin, aksi takdirde eklentiler, yağlı ve düz gelişecektir. Islak haldeyken taramayın veya fırçalamayın, doğal olarak kurumalarını bekleyin.

 

Kaynak Saç Bakımı Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak