Mikro Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Mikro saç kaynakları, saç kaynak yöntemleri içerisinde yer alan en güvenilir ve sağlıklı saç kaynak uygulamasıdır. Mikro saç kaynakları ortalama olarak 3 ile 4 saat arasındaki tek bir seanstan sonra bitmektedir.

 

Bu süre içerisinde saçlarınıza kaynakların ince ve küçük olarak uygulanması yeterli olacaktır. Saç kaynak uygulamalarını sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için profesyonel kuaför salonlarını da tespit etmeniz gerekebilir.

 

Mikro saç kaynaklarının uygulama sonrasındaki kullanım ömürleri diğer popüler saç kaynak uygulamaları ile aynıdır. Uygulama sonrasında saçlarınızdaki kaynak işlemi gözükmez. Mikro kaynak yaptırdıktan sonra ilk 45 günlük süreç içerisinde saçlarınızda herhangi bir sorun ortaya çıkmaz.

 

Mikro Saç Kaynak Nasıl Yapılır?
Mikro Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

 

Mikro Saç Kaynakları Dayanıklı mı?

 

Ancak bu süreç sonrasında 1 kez kontrol ettirmeniz daha uzun ömürlü kullanım için önemlidir. Mikro kaynak yöntemlerini yaptırdıktan sonra saç boyama, şekillendirici kullanımı ve röfle gibi işlemleri gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

 

Doğal saçlarınız ile bir bütün içerisinde olabilen mikro saç kaynakları ile saçlarınızın daha dolgun ve sağlıklı gözükmesini de sağlayabilirsiniz.

 

Mikro Kaynak Nasıl Yapılıyor? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak