Mikro Kaynak Nasıl Yapılıyor?

Saç kaynak işlemi yapılırken eklenmekte olan saç tutamları ince olduğu için kendi doğal saçlarınız ile bir bütün halinde olan saçlara sahip olabilirsiniz. Küçük ve şeffaf kapsüller eşliğinde yapılan mikro kaynaklar saçlarınız ile aynı renkte olur. Saçlarınızı topladığınız zaman dahi kaynak uygulaması herhangi bir şekilde fark edilmez.

 

Mikro kaynak işlemi yapılırken herhangi bir şekilde ağrı veya acı hissetmezsiniz. Kaynaklarınızı çıkartmak istediğiniz zaman da özel araçlar sayesinde kolay bir şekilde çıkartma işlemini yapabilirsiniz.

 

Mikro Kaynak Nasıl Yapılıyor?
Mikro Kaynak Nasıl Yapılıyor?

 

Mikro Kaynak Saç Kullanım Şekli

 

Mikro kaynak saçları yaptırdığınız zaman dilediğiniz tüm işlemleri güvenilir bir şekilde uygulayabilirsiniz. Kaynaklarınız gözükmediği için saçlarınızı istediğiniz şekilde toplayarak şekil verebilirsiniz.

 

Şekil verme işlemi için düzleştirici, fön makinesi veya maşa gibi araçları da kullanabilirsiniz. Saç boyama, renk açma, röfle, balyaj ve ombre gibi işlemleri de mikro saç kaynaklarına uygulayabilirsiniz.

 

Mikro saç kaynakları ile deniz, havuz, sauna ve solaryuma girmenizde herhangi bir sorun yoktur. X-ray ve MR gibi tıbbi işlemlerde de saç kaynaklarının olumsuz etkisi yoktur.

 

Mikro Kapsül Saç Kaynak Nasıl Uygulanır? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak