Saç Kaynak Boyanır mı?

Saç kaynak uygulamaları saçların daha sağlıklı, hacimli ve daha uzun olmasını kısa sürede sağlayan estetik yöntemlerdir. Her saç teline en uygun olan saç kaynak uygulamasının gerçekleştirilmesi ise tercih edilmesi gereken bir durumdur. Böylelikle saç kaynak uygulamanız saçınızda daha az belirgin olur. Saç kaynak uygulaması estetik bir uygulama olup sonrasında saç kreminizim, şampuan ya da bakım uygulamanızda değişim yapmanız gerekmez.

 

Sadece dilerseniz haftada bir defa ya da on beş günde bir defa kuaförünüzde tarama, bakım ve fön işleminizi gerçekleştirerek daha sağlıklı bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Saç kaynak uygulaması sonrasında boya işlemi dahil olmak üzere tüm kuaför işlemlerinizi gerçekleştirmenizde mümkün.

 

sac-kaynak-boyanir-mi

 

Saç Kaynak Uygulaması Sonrasında Boyatma İşlemi Ne Zaman Yapılmalıdır?

 

Saç kaynak uygulaması sonrasında saçınızı boyatmak isterseniz bu işlemi kaynak uygulaması biter bitmez gerçekleştirebilirsiniz. Aylarca kullanacağınız saç kaynak uygulamanız içinde ihtiyaç duydukça ya da renk değişimi arzu ettiğiniz takdirde boya, röfle gibi işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda perma işlemi de yapılabilir.

 

Saç Dipleri Ne Sıklıkla Boyanmalıdır? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak