Ucuz Saç Kaynak Zararları

Saç kaynak işlemleri uzmanlık alanı gerektiren işler olduğu için doğal saçlarınızın zarar görmemesi için öncelikle profesyonel kişiler ile birlikte çalışmanız gerekiyor. Aşırı şekilde verilen ısı, kalitesiz ve ucuz saçların kullanılması doğal saçlarınızın kalıcı hasar görmesine sebep olabilir.

 

Ekonomik veya uygun fiyatlı adı altında gördüğünüz saç kaynak uygulamalarından yararlanmadan önce bu yüzden ucuz saçlar ile yapılan kaynakların zararları hakkında bilgi almanız önemlidir.

 

Ucuz Saç Kaynak Zararları
Ucuz Saç Kaynak Zararları

 

Saç Kaynaklarının Kalitesizliği Nasıl Anlaşılır?

 

Pek çok farklı saç kaynak yöntemi ülkemizde yapılabiliyor. Her bir yöntem bir diğerinden farklı gibi gözükse dahi kaliteli bir kaynağı anlayabilmek için aynı noktalara bakılması yetiyor. Saç kaynak işleminden sonra saçlarınızı rahat tarayamıyorsanız bu işlemin kalitesizliğini size gösterir.

 

Saçlarınızın her zaman dip kısımlardan uç kısımlara doğru doğal saçlarınız gibi taranabilmelidir. Ayrıca tarama işleminde herhangi bir şekilde acı hissiyatı meydana gelmemelidir.

 

Ucuz saçlar kullanılarak yapılan saç kaynak işlemlerinde tarama işlemlerinde sıkıntı olabileceği gibi aynı zamanda doğal saçlarınız zarar görür ve saç kaynağının kullanım süresi de kısa olur.

 

Saç Kaynak Modelleri Nelerdir? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

  1. yasemin meral

    on

    selam uzun zaman önde den bu güne kadar takip ediyorum sizin çalışmalarınızı gerçekten de çok kaliteli ve üst düzeyde performansınız buna istinaden de ben

    çok isterim fakat fiyat listesi yok mesela uzunluk cm re yazsanız tahmin edebilirm renk tablosunda hem müşteriniz bizler kolay tahminde bulunurum çok teşekkür

    Cevap

Yorum Bırak