Yeni Sezon Saç Kesim Trendleri

Saç kesim trendleri de her sezon değişen moda akımından yararlanıyor. Yeni sezon şile beraber saç kesim trendlerinde de yeniliklerin yanı sıra nostaljik esintilerde göze çarpıyor. Retro tarzının giyimden ev dekorasyonuna kadar uzanan moda serüveni içinde saç trendlerini de ekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra uzun süredir moda olan küt saçlar, kâküller ve saç örgüleri de yeni sezonda en çok göreceğiniz saç modelleri arasında yer alıyor.

 

Yeni Sezon Saç Kesim Trendleri

Saç Kesiminde Tercihler

 

Saç kesim modelleri arasında çok kısa saçlara sahip olmak isteyenlere pixie saç kesim trendini önerebiliriz. Bunun yanı sıra orta uzun saçları tercih edenlere düz kesimli olan saç trendini de sunabiliyoruz. Kulak hizasın ya da bir altı saç kedim trendlerinde ise katlı ya da kür seçimlere yer açmanız mümkün.

 

Uzun saçlardan vazgeçemeyenler ise yeni sezonda özellikle doğal dalgalı kızıl saçlar oldukça moda olduğunu söyleyebiliriz.

 

Bunların yanı sıra uzun süredir saç kesim trendi arasında yer alan ve beğeni ile tercih edilen A kesime sahip önleri uzun arkaları kısa saç kesim modeli de yeri sezonda moda olmaya devam ediyor.

 

Saç Kaynak Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak