En Son Trend Saç Kaynak Metodu

Yıpranmış, yanmış, cansız saçlara uygulanan en son trend saç kaynak metodu mikro saç kaynak yöntemi olup bayanların hayal ettiği saçlara kısa sürede kavuşmasına yardımcı oluyor. Mikro kaynak uygulaması özel bir yöntem olup mutlaka profesyonel işlemlerle saça uygulanması gerekir. Çok kısa saçlara dahi uygulanır ve saçın daha gür görünmesini sağlar.

 

En Son Trend Saç Kaynak Metodu Hangisidir?

 

Saç kaynak yöntemleri çok çeşitli olup saç yapısına göre farklı şekillerde uygulanır. Mikro kaynak yöntemi her saç tipine başarılı şekilde uygulandığı için günümüzde sıklıkla tercih edilir. Şeffaf kapsüller kullanılır ve kapsüller ile kaynak saçlar, kendi saçınıza tutturulur. Mikro kaynak yönteminin önemli avantajı yakından bakıldığında dahi saçta kaynak olduğu anlaşılmamasıdır.

 

En Son Trend Saç Kaynak Metodu

 

Mikro kaynak yöntemi özel bir makine ile saçlara uygulanır. Uygulama sırasında saç dipleri zarar görmez. Doğal bir görünüm alır ve saçlarınıza dilediğiniz şekli vermenizi sağlar. Topuz yapabilir, saçlarınızı fırçalayabilir, saçlarınıza özel bakımlar yapabilirsiniz. Denize, saunaya girebilir ya da solaryumdan da yararlanabilirsiniz.

 

Mikro saç kaynak uygulamasının en büyük özelliği kaküllere ya da saçınızın seyrek olan kısımlarına da yapılabiliyor olmasıdır. Saçınızın belirli bölümünde dökülmeler oluştuysa bu yöntem ile saçlarınızın daha yoğun görünmesini sağlayabilirsiniz. Uygulatacağınız yöntem saçlarınızda ağırlık oluşturmaz ve rahatsızlık da vermez. Saçlarınız daha uzun ve daha gür görünür. Doğal görünüm sağlarken kendi saçlarınızı da korur.

 

Yeni Sezon Saç Kesim Trendleri başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak