Çok Kısa Saça Kaynak Yapılır mı?

Kısa saçlı ve uzun saçlı olmak üzere iki dünyanın en iyisinin tadını çıkarabileceğiniz, saç kaynak yöntemleri kesinlikle muhteşem bir buluş. Saç uzatma stresini ortadan kaldıran saç kaynak yöntemleri, çok kısa saç dahil herkes için harikadır, üstelik doğru bir uygulama ile saçınıza zarar vermiyor.

 

Hasbelkader saçınızı Instagram günlük trendlerine kapılıp erkek tıraşı gibi kestirdiniz ve hemen pişman oldunuz diyelim. Üzülmeyin saçınızı tutacak kadar uzunluktaysa saçınıza nano kaynak yaptırabilir, dilediğiniz uzunluğa gelmesini isteyebilirsiniz. Mucize gibi değil mi?

 

Çok Kısa Saça Kaynak Yapılır mı?

 

Çok Kısa Saça Çözüm: Mikro Nano Kaynak

 

Nano teknolojinin saç kaynak tekniklerine el atması ile geliştirilen mikro nano saç kaynak, çok kısa saçlara bile uygulanabilen görünmez saç kaynağı yöntemidir. Ne kadar kısa diye düşünüyorsanız, söyleyelim minimum 5 cm kadar olmalıdır. Peki, bu yöntemin diğer saç kaynak yöntemlerinden üstünlüğü nedir?

 

Mikro kaynak, saçınıza eklenebilecek en minik tutamın (birkaç saç teli kadar) aynı orandaki saçınızla birleştirilme işlemidir. Mikro kapsül, mikro jel gibi diğer kaynak işlemlerinden farkları ile ayrılır; yapıştırma için daha yumuşak ve elastik bir yapıştırıcı kullanılır ve daha ince bir işlem ile yapılır.

 

Günümüzdeki en popüler kaynak yöntemlerinden biri olan nano saç kaynak kısa saçlar için ideal bir çözümdür. Saçınız uzantılarınızla bütünleşir ve ek olduğu kesinlikle fark edilmez. Ayrıca çeşitli renklerle oynayabilir, fön/maşa uygulayabilir, havuzda/denizde yüzebilirsiniz. Bir de, artık o malum şampuan reklamlarındaki kızlar gibi rüzgârda dans eden saçlara kavuşabilirsiniz.

 

Çok Çok Kısa Saça Kaynak başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak