Dalgalı Saça Saç Kaynak Uygulaması

Saç kaynak yöntemleri, saçlarınızı büyütmek için uzun zaman beklemek zorunda kalmadan görünümünüzü değiştirmek için mükemmel bir yoldur. Birçok kadın saç uzatmalarını tercih eder, çünkü bunlar en çok yönlüdür. Dalgalı saçlar kaynak saç yöntemlerinde daha avantajlıdır; saç kaynak uygulaması için birçok farklı teknik uygulanabilir.

 

Dalgalı Saçlar için Saç Kaynak Tercihleri

 

Saç kaynakları için iki temel ayrım söz konusudur; geçici saç uzatma yöntemleri ve yarı kalıcı saç uzatma yöntemleri. Postiş, çıtçıt, tress gibi uygulamalar, geçici saç uzatma yöntemleridir ki istenildiği zaman çıkarılıp (toka gibi) tekrar kullanılabilir eklentilerdir. Keratin kaynak, halka kaynak, soğuk füzyon saç uzatma yöntemleri nispeten yarı kalıcı saç kaynaklarıdır, istenildiği zaman çıkarılabilir, ancak bunu kuaförünüzün yapması gerekecektir.

 

Dalgalı Saça Saç Kaynak Uygulaması

 

Dalgalı saçlı kadınların tercih ettiği en popüler yöntemlerden biri ve en yüksek standartlarda olanı mikro saç kaynak yöntemleridir. Mikro saç kaynak, en kalıcı saç kaynaklarıdır ve 4 ila 9 ay boyunca saçınızda varlığını hissetmeyeceğiniz rahat kullanım avantajları vardır. Bu teknikte saçlar çok küçük ölçekte saç tutamlarının saç rengine uygun bir keratin jel ile yapıştırılması esasına dayanır ve ancak özel ayırıcı solüsyon vasıtası ile çıkartılabilir.

 

Saç stili kişiseldir ve önceliklerinizi, alışkanlıklarınızı ve yeni imajınızı değerlendirmeniz gerekir. Dalgalı saçlarınız varsa ve saçlarınızı daha uzun görmek istiyorsanız, size en uygun saç kaynağını tespit etmek ve en ideal uygulamayı yapabilmek adına kuaförünüze danışmanız daha isabetli olacaktır.

 

Çok Kısa Saça Kaynak Yapılır mı? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak