Çok Çok Kısa Saça Kaynak

Şimdiye dek saç kaynak yöntemlerini denemek istediniz, ancak saçınızın çok kısa olabileceğini mi düşündünüz? Müjde şu ki, eğer en az 5-6 cm saçınız varsa siz de saçlarınıza kaynak yaptırabilir, özlemini duyduğunuz uzun saçlara kavuşabilirsiniz. Eklenti saçlarla karıştırılacak miktarda ve daha uzun saçınız varsa, bu ipuçları sizin için de işe yarayacaktır.

 

Saça Kaynaklarının Önemli Püf Noktaları

 

Çok kısa bir saça saç kaynağı elbette yapılabilir, ancak yöntemi doğru belirlemek gerekir. Saçın zayıf, kalın, düz ya da kıvırcık oluşuna göre teknikler ve tercihler değişmekle birlikte mikro görünmez saç kaynak, kısa saçlar için tercih edilen en popüler yöntemdir. Uygun saç eklendiğinde kendi saçınızdan farksız bir imaj kazanırsınız. Bunun yanında keratin kaynak, boncuk kaynak ya da diğer saç uzatma yöntemleri için profesyonel saç kaynak uzmanına danışmanız önerilir.

 

Çok Çok Kısa Saça Kaynak

 

Saç kaynakları ile eklenen saç uzantıları, size daha uzun, daha güçlü saçlar verebilir ve hatta hızlı bir renk değişikliği sağlayabilir, ancak gerçekten zaman, emek ve paraya değer olabilmesi için uygulamanın profesyonel bir ekip tarafından yapılması çok önemlidir. Bu noktada anahtar, “saç stilinizi olabildiğince doğal kılmak” ve saçınıza eklenecek saçların “% 100 insan saçı” olduğundan emin olmaktır. Piyasada sentetik saçlar mevcut ise de kesinlikle önerilmez. Bu tür saçların sahteliği, çok uzaktan bile belli olur, boya, röfle gibi işlemleri yaptıramazsınız, ayrıca doğal saçlarınızın sağlığını bozacakları da muhakkaktır. Saçlarınız çok çok kısa değilse, kısa saça kaynak ile ilgili bilgiyi de almak için yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Saç Kaynak Zararları Var mı? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak