En İyi Saç Kaynak Hangisi?

Saçınızın yoğunluğuna ve doğal saçlarınızın büyümesine bağlı olarak saç kaynaklarının yaklaşık 6 ay boyunca kullanımını bekleyebilirsiniz. İyi haber, hem saç kaynak hem de saç eklentilerinin kolayca yeniden kullanılması ve kurulmasıdır. Bununla birlikte sizin için en iyi sonucu veren bir yöntem seçmek, saç tipi, yaşam biçimi ve bütçe gibi çeşitli faktörlere bağlıdır.

 

En İyi Saç Kaynak Hangisi?

 

Popüler Saç Kaynak Uygulamaları

 

Piyasada çok farklı seçenekler mevcut olduğu için bir saç uzatma yöntemi seçmek, zor bir karar olabilir. İşte fikir alabileceğiniz saç uzatma yöntemleri:

 

Tress: Ekonomik, bakımı ve kaldırılması oldukça kolaydır. Saçlar, saç atkılarının dikilmesi ve takılması için sıkı bir şekilde örülür. Bu teknik herkes için geçerli değildir; örgü ağırlığından kaynaklanan strese neden olabilir.

 

Çıtçıt ve postişler: Birçok farklı boyutta olabilir ve başın her yerine yerleştirebilirler. Özel günlerde kısa süreli kullanımlar için harikadırlar, istenildiği an kolaylıkla çıkarılabilir. Her doku, renk ve fiyat aralığında saçınıza uzunluk ve hacim katabilirler.

 

Halka veya Boncuk: Boncuk kaynaklar saç uzatma ve gürleştirme için idealdir. Halka şeklindeki materyaller içinden geçirilen saçlar, tutkal ve ısı kullanılmadan preslenerek saça sabitlenir. Her iki ayda bir çıkartılıp bakım yapılması şarttır.

 

Mikro saç kaynak: Uzunluk ve hacim arayan ve az bakım isteyen kişiler için kaynak uzantıları harikadır, kendi saçıları gibi kullanabilirler. Uygulama profesyonel bir saç tasarımcısı ile yaklaşık 2-3 saat sürebilir ve dört ay sorunsuz kullanılabilir, ancak maliyeti nispeten yüksektir.

 

Dalgalı Saça Saç Kaynak Uygulaması başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak