Görünmez Mikro Saç Kaynağı Uygulaması

Görünmez mikro saç kaynak uygulaması, mikro ölçekte saç ekleme yöntemidir. Fakat saç stilistleri için yüksek öğrenme eğrisi gerektirir; bu, düzgün uygulanmaz ise saç dökülmesine ve kırılmaya neden olabilir, diğer yöntemlerin aksine çok büyük dikkat ve özen ister.

 

Görünmez mikro saç kaynak uygulamasında birkaç saç telinden oluşan minik tutamlar, özel bir yapıştırma malzemesi ve özel bir mikro saç kaynak makinesi kullanılarak yapıştırılır, ancak uygulamanın başarısı için temin edilecek uzantı saçlar, orijinal saça uygun türde ve ham saç (işlem görmemiş % 100 orijinal insan saçı) olmalıdır; sentetik saç önerilmez.

 

Görünmez Mikro Saç Kaynağı Uygulaması

Görünmez Mikro Saç Kaynağı Uygulamasının Avantajları

  • Saç kaynak işleminde eklenen tutamların çok ince olması sayesinde kaynaklanan saçlar kendi saçlarınız ile bütünleşir ve daha doğal bir görünüm alır.
  • Küçük ve şeffaf kapsüller eklendiklerinde saçlarınız ile aynı renk olurlar ve saçlarınızı topladığınızda dahi fark edilmezler.
  • Dilediğiniz bütün işlemleri uygulayabilir, fırçalayabilir, bakım yağları sürebilir, deniz, havuz, sauna, solaryum gibi ortamlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
  • Tüm saç tiplerine uygulanabilir, çok kısa saçlarda bile doğal bir görünüm elde edilebilir.
  • Kaynak işlemi yapılırken ve kullanım süresince herhangi bir ağrı ya da acıya sebep olmaz, kaynaklar çıkartılırken, saçlarınıza herhangi bir zarar vermezler.
  • Diğer kaynak sistemlerine oranla (uzama hızına bağlı olarak 4-9 ay) daha uzun kullanım süresi sunar.

 

En İyi Saç Kaynak Hangisi? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak