Görünmez Saç Kaynak Uygulaması

Özel bir saç kaynak tekniği olan görünmez saç kaynak uygulaması saçlara ince tutamlar halinde eklenir. Şeffaf kapsül granüller özel bir işlem ile eritilerek saçlara uygulandığı için karşıdan bakan kimse saçlarda kaynak olduğunu anlamaz. Saçlara eklenen ince tutamlar hafif ve ince olduğu için saç kaynağının kullanımı son derece kolaydır.

 

Görünmez Saç Kaynak Uygulaması Avantajları Nelerdir?

 

Saç kaynak işlemi sırasında eklenen tutamlar ince olduğu için kaynak saç kendi saçınızla hemen bütünleşir. Doğal bir görünüm vereceği gibi saçlarda ağırlık oluşturmaz. Şeffaf kapsüller saç renginizi alır ve saçlarınızı toplasanız dahi diplerden belli olmaz. Saçlarınıza istediğiniz işlemi rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Bakım yağları uygulayabilir, deniz ya da havuza girebilirsiniz.

 

Görünmez Saç Kaynak Uygulaması

 

Görünmez saç kaynak işlemi tüm saç tiplerine uygulanır. Kaynak işlemi sırasında acı ya da ağrı hissi duymazsınız. Saçlarınızdan çıkarılırken saçlara herhangi bir zarar verilmez. Saçlarınızı fırçalayabilir, boyayabilir veya kuaförde istediğiniz şekli yaptırabilirsiniz. Saçlarınızı dış etkenlerden koruyacağı için kendi saçlarınız daha sağlıklı uzar.

 

Görünmez saç kaynaklarının kullanım süresi saçlarınızın uzama hızına bağlı olarak değişir. Saçlar ayda ortalama 1 cm civarı uzayacağı için kaynaklar aşağı iner ve görünmeye başlar. Kendi saçlarınız belirgin şekilde uzadığı zaman görünmez saç kaynaklarının çıkarılma vakti gelmiş olur. Özel solüsyon ile saçlara zarar verilmeden çıkarılır. Kaynak saçların önemli avantajlarından biri saçlarınızda kaynak varken herhangi özel bir bakıma ihtiyaç duymazsınız.

 

En Son Trend Saç Kaynak Metodu başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak