Hayalet Kaynak

hayalet kaynak nedir nasıl yapılır

Hayalet kaynak nedir? Hayalet kaynak, mikro kaynak uygulamasının bilinen diğer adıdır. Kısa saçları kaynak ile uzatmak isteyenler ek noktalarının görünmesini istemediğinden hayalet saç kaynağı tercih edilir. Saçta zaten bulunan keratin maddesinden elde edilen bir ürünle gerçek saç tutamlarının doğal saçlara ek yapılması işlemidir. Saçı yanan, hastalık sonrası geç uzayan, yenilik ihtiyacı hisseden ve uzun saçlar isteyen herkes doğal görüntü veren hayalet mikro kaynak saç tercih etmeye başladı.

 

Hayalet kaynak saç, neredeyse tüm saç tiplerine yapılabilen bir işlemdir. İnce telli saçların uzatılmasında dahi etkili sonuç verir, doğal görüntü kazandırır. Kısa saçlı olup da uzama hızından şikâyet edenler, saçlarının uzama sürecinde mikro keratin kaynak ile hızlı bir değişim elde edebilir. Peruka’nın güzellik uzmanları, hayalet kaynak uygulamasının titiz bir işçilikle yapılması halinde kusursuz göründüğünü ve uzun süreler kullanılabileceğini belirtmektedir.

Hayalet Kaynak Saçın Yapılışı

Hayalet kaynak nasıl yapılır? İşlem kaç saat sürer? Bu uygulamada gerçek saç tutamları, özel bir yapıştırıcı jel ve press aleti kullanılır. İşlem öncesinde saçlarınızın doğal hali incelenir, renk ve uzunluğuna göre gerçek saç tutamları hazırlanır. Mikro boncuk kaynak uygulamasında saç dipleri aktif rol oynadığından saçın kısalığına dikkat edilir. Peruka uzmanları, hayalet mikro kaynak uygulamasında gerçek saçların zarar görmemesine dikkat ederek, her saç tutamını incelikle saç diplerine jel yardımıyla presler.

 

Tüm saç tutamları preslendikten sonra daha uzun, daha hacimli ve göz alıcı saçlar ortaya çıkar. Görünmez kaynak saç gerçekten hayalet tanımına uyar, söylenmediği sürece kolay kolay fark edilmez. Bu uygulamanın en avantajlı yönü ise dilediğiniz gibi saçlarınıza fön çektirebilmeniz, topuz – at kuyruğu yapabilmeniz, özgürce yıkayıp tarayabilmeniz.

Hayalet Kaynak Zararlı mı?

Hayalet kaynak zararları diye bir şeyden söz etmek pek mümkün değildir. İşlem kusursuz bir titizlikle yapıldığı sürece hiçbir şekilde gerçek saçlar zarar görmez, yıpranmaz. Saç kaynaklarını yaptırırken de çıkarttırırken de doğru uzmanla buluşabildiğiniz sürece sorun yaşamazsınız. Saçları uzatmayı sağlayan bu işlem, her aşamasında hassasiyetle uygulanır, sonucun kusursuz olması için tüm kurallara uyulur. Elbette saç ve güzellik alanında sayısız merkezin bulunduğu günümüzde yanlış kişiyle karşılaşmak kötü sonucu kaçınılmaza dönüştürür.

 

Hayalet boncuk kaynak işleminin süresi saç yoğunluğuna göre değişkenlik gösterir. Kısa sürede hızlı sonuç veren işlemin uygulanması ortalama birkaç saat sürer. Bu süre içerisinde saçlar gerekli tüm bakımlardan geçirilir, saç tutamları hazırlanır ve saç diplerine titizlikle eklenir. Medikal kaynak uygulamasına benzerlik göstermektedir.

Kısa ve İnce Telli Saçlara Hayalet Kaynak Yapılır mı?

Hayalet kaynak saç uygulaması kısa ve ince telli saçlarda da başarılı sonuç vermektedir. Kronik bir saç dökülmesi ya da özel bir problem bulunmadığı sürece kısa, ince telli saçlara hayalet saç kaynağı yaptırılabilir. Bu işlemle birlikte saçlarınızın cansız görüntüsünden kurtulabilir, hacimli ve gür saçlarınızla yenilikçi bir görünüme adım atabilirsiniz.

Hayalet Kaynak Saç Fiyatları

Saçlarınızı görünmez kaynaklarla uzatmayı planlıyorsanız eğer Peruka uzun yıllara dayanan geniş tecrübesi, yenilikçi yaklaşımı ve modern yöntemleriyle sizlere kaliteli, hesaplı bir güzellik kazandırmaktadır. Kaynak saç fiyatları her geçen gün değişirken Peruka’da cazip fiyat uygulaması tercih edilmektedir. Saçlarınızda değişime gitmek istiyor ancak bütçe konusunda endişe ediyorsanız hemen bizimle iletişime geçin hayalet kaynak fiyatları hakkında bilgi alın. Yapılacak işlemin içeriği, malzeme ve işçilik fiyatları etkilediği için net bilgiyi ancak ilk görüşme sonrasında öğrenmek mümkün. Hemen bizi arayın, kapsamlı fiyat bilgisi alın.

Yorum Bırak