Keratin Kaynak Malzemeleri

Saçları düzenli olarak uzamayan, saçlarını kestirmiş ama boyundan memnun olmayan kadınların sıklıkla tercih ettikleri yöntemlerden biridir saç kaynak. Saçını uzatmak isteyenler için saç kaynak türleri oldukça çeşitlidir. Keratin kaynak ise kaynak türlerinden biridir.

 

Keratin kaynakta saç uçlarını eriterek birleştirme işlemi gerçekleştiriliyor. Çok ince saçlar alınarak işlem gerçekleştirildiği için dışarıdan belli olmayan bu yöntem doğal ve dolgun saçlara kavuşmanızda size yardımcı olur. Peki, keratin kaynak malzemeleri nelerdir diye düşünüyorsanız sizin için hazırladığımız yazıya göz atmanızı öneririz.

 

 

Keratin Saç Kaynak Makinesi

 

İstenilen saç uzunluğa kavuşmak için öncelikle doğal saça ihtiyaç vardır. Keratin maddesinin saç derisine değmemesi için saç diplerine koruyucu bir madde uygulanır ve kaynak uygulaması sırasında saç ile birlikte sabitlenir. Keratin saç kaynak makinesi ile saç uçları yakılarak birleştirme işlemi yapılır.

 

Bu makine ile yakılarak birleştirilen kısım el ile ovuşturularak eklenen saçın kendi saçınız ile bütünlük içinde olmasını sağlar. Saç kaynak işlemlerini uzman kişilerce yaptırmanız saçınızın yıpranmaması ve memnun ayrılmanız için daha sağlıklıdır.

 

Halka Saç Kaynakta Kullanılan Malzemeler başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak