Kısa Saça Mikro Kaynak Yapılır mı?

Saçlarınızı herhangi bir sebepten dolayı kestirdiyseniz ve kısa süre içerisinde uzatmak istiyorsanız mikro kaynak uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Mikro kaynaklar kısa süre içerisinde dilediğiniz uzunluktaki saçlara erişebilmenizi sağlar.

 

Eski dönemlerde sadece belirli uzunluktaki saçlara uygulanabilen mikro saç kaynağı uygulamaları günümüz teknolojisinin de katkısı ile en kısa saçlara bile uygulanabilmektedir. İstediğiniz imaja sahip olabilmek için saçlarınızın uzunluğunun artık herhangi bir önemi yok.

 

Profesyonel ve tecrübeli kişiler tarafından uygulanan mikro saç kaynakları tamamen doğal görünüme sahip olabilmenizi sağlar. Saçlar üzerinde hiçbir şekilde kaynak yapıldığı belli olmamaktadır.

 

mikro kaynak
mikro kaynak

 

Mikro Saç Kaynaklarına İşlem Uygulanabilir mi?

 

Mikro saç kaynağınızı yaptırdıktan sonra hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Boyama ve röfle gibi işlemleri de mikro saç kaynaklarınıza uygulayabilirsiniz. Ayrıca denize girebilir ve saunaya da gidebilirsiniz.

 

Mikro saçlarınızın kullanım ömürleri sizin kullanım alışkanlıklarınıza göre değişebilmektedir. Ancak doğru şekilde yapılan mikro saç kaynağı uygulamaları uzun süre boyunca ilk günkü sağlıklı ve doğal yapısını aynı şekilde koruyabilmektedir.

 

Çok Kısa Saça Mikro Kaynak Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak