Mikro Kapsül Saç Kaynak Nasıl Uygulanır?

En güvenilir ve doğal saç kaynak uygulamaları arasında yer alan mikro kapsül saç kaynağı uygulamaları ince saç tutamlarının gözükmeyecek şekilde saçlarınıza ilave edilmesi ile yapılır. Şeffaf özellikli olan bu kaynak uygulaması en kısa saçlara bile uygulanabilmektedir.

 

Şeffaf olması aynı zamanda dışarıdan bakıldığı zaman veya saçlarınızı topladığınız zaman mikro kapsül saç kaynağının gözükmemesini sağlar. Mikro kapsül saç kaynağı ile yaptırdığınız yeni saçlarınızı 3 ile 8 ay gibi uzun süreler boyunca hacimli ve doğal bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Mikro Kapsül Saç Kaynak Nasıl Uygulanır?
Mikro Kapsül Saç Kaynak Nasıl Uygulanır?

 

Mikro Kapsül Saç Kaynağı ile Denize Girilir mi?

 

Mikro kapsül saç kaynağı uygulaması kullanım esnasında sizi rahatsız etmez. Saç diplerinizin gözükeceği sıkıntısı ise mikro kapsül saç kaynaklarında yaşanmaz. İnce tutamlar halinde saçlarınıza ilave edilen kaynaklar konforlu ve sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlar.

 

Saç kaynak uygulaması yaptırdıktan sonra hayatınıza normal bir şekilde devam edebilirsiniz. Mikro kapsül saç kaynaklarınızı boyayabilir, röfle yapabilir ve dilediğiniz şekillendirici araçları kullanabilirsiniz. Mikro kapsül saç kaynakları ile denize girmenizde de herhangi bir sakınca yoktur.

 

Kısa Saça Mikro Kaynak Yapılır mı? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak