Çok Kısa Saça Mikro Kaynak Nasıl Yapılır?

Günümüzde en fazla tercih edilen saç kaynak uygulamaları arasında mikro saç kaynağı yöntemi yer alıyor. Bayanların saçlarını doğal görünümlü ve dolgun bir şekilde uzatabilmelerini sağlayan mikro saç kaynakları herhangi bir şekilde dışarıdan bakıldığı zaman gözükmüyor.

 

Tüm saç uzunluklarına uygulanabilen mikro saç kaynakları aynı zamanda en kısa saçlara da uygulanabiliyor. İnce telli ve kısa saçlara sahipseniz geliştirilmiş özel ürünler sayesinde doğal saç kaynaklarının sahibi olabilirsiniz.

 

mikro kaynak

 

En kısa saçlara mikro kaynak işlemi yapılırken saçlarınız ince tutamlar halinde ayrılır ve şeffaf özel kapsüller kullanıldıktan sonra görünmeyecek şekilde mikro saç kaynağı uygulaması yapılmaya başlanır.

 

Mikro Saç Kaynağı Kullanım Ömrü Nedir?

 

Güvenilir ve kaliteli bir şekilde yapılan mikro saç kaynağı yaptırdıysanız uzun süre boyunca mikro saç kaynaklarınızı doğal saçlarınız gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Saç kaynakları için ekstra bir bakım yapmanıza da gerek yoktur.

 

Yıkama işlemi için her zaman kullandığınız şampuanı kullanabilirsiniz. Ancak yıkama işlemini yaparken aşırı sıcak veya sıcak su yerine ılık su kullanmanız daha doğru olacaktır.

 

Kısa Saçlara Kaynak Saç Yapılır mı? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak