Kısa Saçlara Kaynak Saç Yapılır mı?

Doğal saç uzatma yöntemi olarak adlandırılan kaynak saç teknikleri günümüzde hızlı bir şekilde gelişmeye devam ettiği için artık tüm uzunluktaki ve yapıdaki saçlara kaynak saçlar uygulanabiliyor.

 

Mikro kaynak saç adı verilen teknik sayesinde kısa saçlarınıza kaynak saç yaptırarak tamamen doğal, sağlıklı ve uzun saçların sahibi olabilirsiniz. Saçınızın yapısı ve uzunluğu ne olursa olsun yararlanabileceğiniz kaynak saç uygulamaları sayesinde yeni bir imaja sahip olabilirsiniz.

 

kısa saça kaynak işlemi
kısa saça kaynak işlemi

 

Kaynak Saç Güvenilir mi?

 

Kaynak saçların güvenilir olup olmaması sizin hizmet almayı düşündüğünüz kuaför salonunun profesyonel olup olmaması ile alakalıdır. Alanında uzman kişilerden kaynak saç uygulamaları için hizmet alırsanız herhangi bir şekilde sorun yaşamazsınız.

 

Dışarıdan bakıldığı zaman ve dokunulduğu zaman hiçbir şekilde belli olmayan kaynak saçlar ile gündelik hayatınızı normal bir şekilde sürdürebilirsiniz.

 

Boyama ve bakım yaptırabileceğiniz kaynak saçlarınız ile dilerseniz denize, havuza ve saunaya da güvenilir bir şekilde girebilirsiniz. Kaynak saçların kullanım süreleri ise sizin bakımınıza ve kullanımınıza göre 4 ile 8 ay arasında değişmektedir.

 

Öncesi ve Sonrası ile Saç Kaynağı başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak