Öncesi ve Sonrası ile Saç Kaynağı

Kısa saçlı olmaktan artık bıktıysanız çözüm var. Kimsenin başına gelmesin, eğer sağlık nedenlerinden dolayı saçlarınız azalıyorsa da çare bulunabiliyor. Saçlarınız çok kısa olsa bile kozmetik sanayi şimdi size saç kaynağını öneriyor.

 

Özellikle mikro jel saç kaynağı ile kakül uzunluğundaki saçlara bile kaynak saç uygulaması yapılabiliyor. Öncesinde saçlarınıza yaptığınız bütün işlemleri kaynak saç sonrasında da güvenle yapabiliyorsunuz. Rahatlıkla yıkayıp, fön çekip boyatabiliyorsunuz. Denize, havuza hatta solaryuma güven içinde gidebiliyor, uzun saçlı olmanın güzelliğini yaşayabiliyorsunuz.

 

saç kaynak öncesi ve sonrası
saç kaynak öncesi ve sonrası

 

Görünüşünüz Şaşırtıyor

 

Uzun saçlı olmanın sizde yarattığı değişiklik daha kuaför salonundan çıkmadan şaşırtıcı olmaya başlayacak. Bütün kuaförler işlerini bitirdikleri zaman saçınızın arka tarafını da görün diye size ayna tutarlar. Bu aynadaki görüntünüze inanamayabilirsiniz. Hangi yöntemi kullanarak saç kaynağı yaptırmış olursanız olun omuzlarınızdan aşağı uzamış gördüğünüz saçlarınız size yeni bir heyecan verecek.

 

öncesi sonrası saç kaynak

 

İyi bir kuaför kaynak saçtaki ekleme yerlerini asla belli etmez. Halkalı kaynak yapımında bu özellikle önem taşır. Son kullanılan tekniklerden olan mikro jel kaynakta ise böyle bir tehlike hiç yaşanmıyor. Eklenen saçlar son derece doğal bir görünümle kendi saçlarınıza katılmış oluyor. Kaliteli bir uygulama ile yapılan saç kaynağı sizi öncesi ve sonrası ile şaşırtmaya devam ediyor.

 

Önceki yazımızdan Saç Kaynak Çeşitleri Nelerdir? sorunuzun cevabını detaylı şekilde okuyarak öğrenebilirsiniz.

  1. Tuğba yagıcmen

    on

    İyi günler mikro jel kaynakta belli olmuyor herhalde mayıs ayında yaptırmak istiyorum şuan yurt dışındayım fiyat verebilirseniz sevinirim 12 mayısda yaptırııcam indirimli bir fiyat verilebilirseniz sağolun.bal köpüğü renkte.

    Cevap
  2. Bende 8 parça siyah çıt çıt var bunları kaynağa çevre bilir miyim ama saçım şuan farklı bi renk

    Cevap

Yorum Bırak