Mikro Kapsül Kaynak ile Saçlarınıza Işıltı Kazandırın!

Özel metotlar yardımı ile saça uygulanan mikro kapsül kaynak, en esnek özellikli kaynak yöntemleri arasından öne çıkıyor. Uzun saçlara kavuşmanız yardım eden kapsül kaynak, kendinizi özel ve iddialı hissetmenize destek oluyor. Saçların uzama hızın ve yoğunluğuna bağlı olarak uygulanan yöntem, ince tutamlar alınarak yapılıyor. Konforlu ve sağlıklı saçlara kavuşmak istiyorsanız mikro kapsül kaynağı mutlaka denemelisiniz.

 

Keratin Kaynak Malzemeleri - 1

 

Mikro Kapsül Kaynağın Diğer Yöntemlerden Ayrılan Özellikleri

 

Yöntemin uygulanması esnasında saçların arasına açık ve ince tutamlar ekleniyor. Eklenilen tutamlar, ince olduğu için saçta ayrık bir görüntü oluşmadan homojen şekilde başınızda dağılıyor. Takılan saçlarda; taranırken, fön çekilirken veya kimyasal işlemler yapılırken dökülme görülmüyor. Eklenilen kapsüller, son teknolojide olduğu için kendi saç renginizle aynı oluyor. Böylelikle saçınızda doğal bir görüntü ortaya çıkıyor.

 

Ek yerleri kesinlikle fark edilmiyor. Üstelik deniz, solaryum veya havuz gibi daha pek çok ortama gidebilirsiniz. Saç renginiz hangi tonlarda olursa olsun tüm renk isteklerini, mikro kapsül kaynak ile elde edebilirsiniz. Dilerseniz yeni sezonunun trend renklendirme işlemlerini uygulatabilirsiniz.

 

En İyi Saç Kaynak Yöntemi Hangisidir? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak