En İyi Saç Kaynak Yöntemi Hangisidir?

Saç sektöründe vazgeçilmez bir önem taşıyan kaynak saç yöntemleri, her geçen kadınlar tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Kaynak yöntemleri arasında keratin, halka kaynak, mikro jel, virgin ve tress gibi daha pek çok teknikle karşılaşmanız mümkün oluyor. Ancak şu son birkaç yıldan beri halka kaynak yönteminin daha fazla revaçta olduğu görülüyor.

 

Boncuk kaynak yöntemi ismiyle de anılan halka kaynağın gerek kolay takılıp çıkartılması gerekse gerçekçi ve doğal bir görüntü sunması, müşterilerin daha fazla tercih etmelerine yardımcı oluyor.

 

Keratin Kaynak Malzemeleri - 2

 

Halka Kaynağın Ne Gibi Avantajları Var?

 

Boncuk kaynak yönteminde öncelikle saça herhangi bir kimyasal maddenin temas etmediği bilinmesi gerekiyor. Yapıştırıcı türündeki maddelerden ziyade, boncuk türünde küçük malzemeler kullanılıyor. Üstelik isteyen kişiler, diledikleri zaman saçtan kaynak saçların çıkartılmasını talep edebiliyor. Boncuk kaynak yaptırdığınız taktirde, saçlarınıza dilediğiniz tüm bakım tekniklerini uygulatabilirsiniz. İster boyatabilir isterse de röfle, perma, ombre gibi farklı işlemleri yaptırabilirsiniz. Saçlarınızda hiç bir yıpranma durumu söz konusu olmayacağı için dilediğiniz zaman halka kaynak yöntemine başvurabilirsiniz.

 

Virgin Saç Nedir? Ne Amaçlı Kullanılır? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak