Renkli Saç Kaynak Nasıl Takılır?

Son birkaç yıldır saçlarda canlı renkler kullanmak büyük bir trend haline geldi. Kırmızı, mavi ve beyazdan mora kadar pek çok farklı renk artık kadınların saçlarında eskiye göre daha fazla yer alabiliyor. Bu renkler saçlara kimi zaman röfle kimi zaman ise balyaj teknikleriyle kazandırılıyor. Saçların bütününü renklendirmek isteyen kadınların sayısı da bir hayli fazla olarak dikkat çekiyor.

 

Bazı kişiler ise saçlarını boyamak yerine renkli saçların kaynak saç olarak saçlarına eklenmesini talep edebiliyor.

 

Renkli Saçlar Doğal Saçlara Nasıl Eklenir?

 

Renkli saçlar, doğal ve gerçek saçlarınıza kolay bir şekilde eklenebilmektedir. Bunun için saç kaynak tekniklerinin neredeyse tamamından yararlanılabilmektedir. Kişilerin tercihine göre boncuk kaynak ya da keratin kaynak gibi farklı teknikler tercih edilebilmektedir. Ancak renkli saçlar için çoğu zaman boncuk saç kaynak tercih edilmektedir.

 

Renkli Saç Kaynak Nasıl Takılır?

 

Halka kaynak olarak da bilinen bu yöntem kuaförler tarafından rahat bir şekilde uygulanabildiği gibi aynı zamanda kolay bir şekilde çıkartılabilmesiyle de tercih sebebi oluyor. İstediğiniz zaman evinizde bile kolay bir şekilde çıkartabileceğiniz boncuk kaynaklardaki apartlar pense yardımıyla kırıldıktan sonra doğal saçlarınızdan kolay bir şekilde ayırt edilebiliyor.

 

Zamansız trendler arasında yer alan renkli kaynak saç modası uzun yıllar boyunca devam edecek gibi gözüküyor. Sizler de renkli saçlara sahip olmak istiyorsanız saçlarınızı boyatmak yerine renkli saç kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

 

Boncuk Saç Kaynak Ne Kadar Sürede Uygulanır? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak