Boncuk Saç Kaynak Ne Kadar Sürede Uygulanır?

Boncuk kaynak saç tutamlarının her birinin ağırlığı ve dolgunluk seviyeleri son derece önemlidir. Saçınıza uygulanacak olan saç kaynak miktarı ne olursa olsun aynı zamanda saçlarınızın dokusu ve doğallığı ile aynı dokuda ve doğallıkta olması da gerekmektedir. İç kısımları silikonlu mikro halkalardan olan boncuk kaynak saç uygulaması uzun süre boyunca kullanabileceğiniz bir saç kaynak türüdür.

 

Uygulamanın yapısına göre tek bir seans içerisinde ya da birkaç saat içerisinde boncuk saç kaynak işlemi tamamlanabilmektedir. Boncuk saç kaynak işlemi tamamlandıktan sonra gündelik hayatınıza devam etmeye başlayabilirsiniz.

 

Boncuk Saç Kaynak Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Yeni bir boncuk saç kaynağı yaptırdığınız zaman çok fazla detayı düşünmeniz gerekmez. Ancak yıkama işlemi ile ilgili bazı detaylara dikkat etmeniz gerekmektedir. Saçınızı yıkayacağınız ve kurutma işlemini yapacağınız zaman mümkün olduğunca karıştırmadan ve birbirine dolaştırmadan yıkamaya özen göstermelisiniz. Başınızı aşağıya doğru eğerek saçlarınızı yıkıyorsanız bu alışkanlığınızdan vazgeçmeniz gerekebilir.

 

Boncuk Saç Kaynak Ne Kadar Sürede Uygulanır?

 

Boncuk saç kaynağı ile saçlarınızı yıkamak istediğiniz zaman başınızı dik tutmalı ve çitilemeden yumuşak bir şekilde saçlarınızı yıkamalısınız. Saç kurutma işlemi esnasında ise fön makinesini kullanırken saçınıza yatay ya da yukarıdan aşağıya doğru tutmanız gerekebilir. Bunlar dışında boncuk saç kaynaklar için ekstra bir bakım uygulamanıza gerek yoktur. Boncuk saç kaynaklar kullanımı en kolay olan saç kaynak çeşitleri arasında yer almaktadır.

 

Uzatmak ve Gürleştirmek için Kaynak Saç başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak