Renkli Kaynak Saç Nasıl Takılır?

Saç kaynak uygulamaları her ne kadar çıkış sebebi olarak saçlara dolgunluk ve istenen uzunluğu sağlama amacını gütmüş olsa da sonrasında birçok farklı işlem için bu yöntemlere yer açılmaya başlandı. Özellikle saçlarında herhangi bir açıcı kullanmak istemeyen ya da farklı renk seçimlerine yer vermek isteyen kişilerin bu renklerden dönme konusunda yaşadıkları tereddüt sonrasında saç kaynaklar daha çok bu işlem içinde kullanılır oldu.

 

Saç kaynak işlemi ile birlikte renkli saç tutamlarının eklenmesinde işleminde ise tercih edilen saç kaynak uygulamasına yer açılarak uygulamaya yer verilebilir. Bu uygulama çalışmasında yapılan işlem istendiği zaman sökülebilir ya da saç kaynak söküm zamanına kadar kullanılabilir.

 

renkli kaynak saç nasıl takılır

 

Saç Kaynak Uygulaması ile Yapılan İşlem

 

Renkli olan saç tutamların eklenmesin de hangi saç kaynak işlemine yer açtıysanız işlem ona göre yapılır. Boncuk diğer adı ile halka saç kaynak uygulamasında içinde silikon yer alan halkalar ile işlem kısa sürede yapılır. Bunun yanı sıra çok sık olarak renkli saç tellerinin saçınızda olmasını arzu ediyorsanız mikro saç kaynak uygulamaları ile işlemi yaptırabilirsiniz.

 

Görünmez saç kaynak olarak da bilinen mikro saç kaynak uygulamaları hem oldukça az olan saç tutamlarının eklenmesi hem de saç köküne oldukça yakın mesafeden yapılması nedeni ile hem uzun vadeli kullanım hem de görünmez kaynak olma özelliğine sahip olur. Bunun yanı sıra diğer saç kaynak yöntemleri ile de işleme yer açabilirsiniz.

 

Mikro Saç Kaynak Nasıl Yıkanır? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak