Saç Kaynak Çeşitleri Nelerdir?

Türkiye’de ve dünyada son yıllarda bayanlar tarafından doğal saç uzatma yöntemi olarak tercih edilmekte olan saç kaynak uygulamaları tüm saç uzunluklarına ve yapısına uygulanabilen yöntemlerdir.

 

Kişisel zevklerinize göre halka, boncuk, keratin ve mikro kaynak gibi uygulamalar arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ayrıca saç kaynak yapılırken saç boyama işlemi de yapılabileceğinden dolayı istediğiniz rengi de seçebilirsiniz.

 

saç kaynak çeşitleri
saç kaynak çeşitleri

 

Saç kaynak uygulamalarından yararlanırken saç modelini de seçerek tamamen doğal saçlarınızmış gibi kullanabileceğiniz saçların sahibi olabilirsiniz.

 

Saç Kaynak Güvenilir mi?

 

Saç kaynak uygulamaları profesyonel bir şekilde yapıldığı zaman tamamen güvenilir uygulamalardır. Saçın doğal yapısında yer alan keratin maddesinden yararlanılarak yapılan saç kaynak uygulamalarının doğal saçlarınıza hiçbir şekilde zararı yoktur.

 

saç kaynak
saç kaynak

 

Hijyenik ortamlarda saç kaynak uygulaması yaptırdığınız zaman 4 ile 6 ay arasında kullanabileceğiniz sağlıklı saçların sahibi olabilirsiniz. Ayrıca kaynak saçlarınız ile birlikte denize girebilir, saunaya girebilir, boya ve bakım işlemlerini güvenilir bir şekilde yaptırabilirsiniz. Kaynak saçlar aynı zamanda dışarıdan bakıldığı zaman belli olmayan saçlardır.

 

Önceki yazımızdan halka kaynak nasıl yapılır? sorunuzun cevabını detaylı şekilde okuyarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Bırak