Saç Kaynak İle Saç Gürleştirme

40 yaşın üzerindeki kadınların % 45’i saçlarındaki incelme ve dökülmeyi deneyimliyor. Maalesef yaşlandıkça, doğal olarak hormon dengesizlikleri ve saç köklerine kan akışını kısıtlayan kuru bir saç derisi ince saçlara katkıda bulunuyor. Bölgesel saç dökülmeleri sadece yaşa bağlı olarak da değil, farklı sağlık sorunlarına veya yaşanan yoğun strese bağlı olarak da ortaya çıkabiliyor.

 

Saç Kaynakları Her Kadının Saç Sıkıntılarına Cevap Olabilir mi?

 

Yeni saç uzatma teknikleri, ekstra hacim ekleyerek, dökülmeyen saçlara hayat vermek için saç eklentilerini kullanır. Öncelikle, en çok yardıma ihtiyacınız olan yere karar verilir. Kadınların saçı gürleştirmek için ihtiyacı olan en yaygın yer; ön bölümdür, çünkü bu saçların sabit stilden en çok hasar aldığı alandır. Orta bölümdeki bağlar doğal saçlarla kaplıdır.

 

Saç Kaynak İle Saç Gürleştirme

 

Tutamlar halindeki eklenti saçlar, küçük bir ısıtılmış maşa benzeri alet ve eritilen keratin ile gerçek saçlara bağlanır. Her narin eklenti, kökten yaklaşık 1 cm küçük bir saç bölümüne yapıştırılır. Böylece kilit noktalar, serbestçe hareket edebilir. Saniyeler içinde ayarlanır ve keratin, saç proteinlerini taklit eder, bu nedenle mevcut saç uçlarınıza minimum zarar verir.

 

Saç kaynak için eklenti saçlar tamamlandığında mevcut stilinize uyum sağlamak için stilize edilirler. Şaşırtıcı bir şekilde, fazladan saçları fark etmez, ağır veya rahatsız hissetmezsiniz. Saç gürleştirmek için yapılan kaynak doldurucular, bağlar zayıflamadan ve kendi başlarına çıkmaya başlamadan önce keratin bağlantılı uzantıların standart süresi olan dört ay sürecektir. Sonuç; özgüveninizi yükselten, gür, harika görünen saçlardır.

 

Kişiye Özel Saç Kaynak başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak