Saç Kaynak Nasıl Sökülür?

Saç kaynak uygulamaları saç estetiği anlamında büyük bir devrim olarak ifade edilebilen yöntemlerdir. Kısa süre içinde saçlara kazandırdığı dolgunluk ile özellikle saçları az ya da zayıf telli saçlara sahip olanlar için ideal bir uygulamadır. Ekonomik olan bu uygulama aynı zamanda uzun zaman kullanılabilmesi ile de dikkat çekiyor. Sadece daha gür daha sağlıklı görünen saçlara değil aynı zamanda arzu ettiğiniz ideal uzunluğa da kavuşmanızı sağlıyor.

 

Kaynak saç seçiminde saç telinize en uygun olan yöntem seçiminizi deneyimli ve uzman olan kuaförünüz ile karar vererek gerçekleştirebilirsiniz. Saç kaynak uygulamasında söküm işlemini istediğiniz zaman yaptırmanız mümkün. Bunun yanında saçınızın uzama hızına da bağlı olarak yaklaşık yedi ya da dokuz ay kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Söküm işleminde ise kaynak yöntemine göre işlem yapılır.

 

Saç Kaynak Nasıl Sökülür?

 

Saç Kaynağını Kendim Sökebilir miyim?

 

Saç kaynak uygulamasında tercih edilen yönteme göre söküm işlemi yapılır. İşlemde kullanılan malzemenin kalitesi dayanıklılığını artırır. Kaynak saç söküm işlemi sırasında özel bir solüsyon kullanılır. Kuaförünüz tarafından gerçekleştirilecek olan söküm işlemi sonrasında aynı saç kaynağını tekrar yaptırabilirsiniz.

 

Saç kaynak uygulaması oldukça dayanıklı olduğu için kendiniz sökmeniz çok mümkün değildir. Halka saç kaynak uygulamasında özel bir pense ile gevşetme ile tutamlar ayrılır. Diğer tüm saç kaynak uygulamalarında ise yönteme bağlı olarak bulunan solüsyon kullanılarak söküm yapılır.

 

Saç Kaynağının Saçıma Uygun Olup Olmadığını Nasıl Anlarım? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak