Saç Kaynak Ne Kadar Dayanır?

Saç kaynak uygulaması sayesinde daha gür saçlara kısa sürede kavuşmak mümkündür. Saç kaynak uygulamaları ile daha gür, daha sağlıklı ve uzun saçlara kavuşurken aynı zamanda gölge de yapımına yer verebilirsiniz. Saçında açıcı kullanmak istemeyen kişiler için röfle ya da gölge işlemine yer vermeden saç kaynak uygulaması gerçekleştirerek renk değişimi de yapılabilmektedir.

 

Saç kaynak uygulamalarının yapımları farklı olup yöntemlerine göre değişim gösterir. Kaynak yöntemlerinde kullanılan malzeme yöntemin dayanıklılığı açısından önemlidir. Saç kaynak uygulamasında seçtiğiniz uygulama sonrası kaliteli malzeme ile yapılan işlem akabinde yaklaşık yedi illa dokuz ay arasında kullanılabiliyor.

 

Saç Kaynak Ne Kadar Dayanır?

 

Saç Kaynak Uygulamasında Nelere Dikkat Edilir?

 

Saç kaynak uygulamasının dayanıklı olmasına bazı detaylara dikkat etmenize bağlıdır. Kullanılan yöntemde malzemenin kaliteli olması dayanıklılık ve saçın zarar görmemesi için önemlidir. Merdiven altı diye ifade edilen ve oldukça ucuz malzeme ile gerçekleştirilen saç kaynak uygulamaları saç tellerine zarar verirken aynı zamanda kaynak sonrasında da kopma ve çıkma durumları ile karşılaşmanıza sebep olur. Konusunda uzman olan ve deneyimli kuaför salonlarında yapılan uygulamalarda ise bu sıkıntılar ile karşılaşmazsınız.

 

Saç kaynak uygulamasında seçiminizi yaparken uzman ve deneyim sahibi olan kuaförünüzden destek alabilirsiniz. Saç tipinize en uygun olan saç kaynak uygulamasının seçimini yaptıktan sonra eklenecek olan saç tutamına da karar vermeniz kaynak saç fiyatı belirlenmesini sağlar.

 

Saç Kaynak Nasıl Sökülür? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak