Saç Kaynak Nasıl Yıkanır?

Saç kaynak uygulamaları son zamanlarda oldukça sık tercih edilen kuaför işlemleri içinde yer alıyor. Kimi zaman daha dolgun saçlara sahip olmak kimi zamanda daha uzun kimi zaman ise farklı renk seçenekleri için saç kaynak uygulama yöntemleri yaptırılabiliyor. Son yılların en popüler saç estetiği yöntemi olan bu işlemlerde konusunda uzman ve deneyimli olan kuaförden destek alınması oldukça önemlidir.

 

Kaynak saç işlemi sonrasında en sık sorulan soru ise saçların yıkamasının nasıl yapılacağıdır. Eğer kaliteli bir saç tutamı kullanılarak saç kaynak uygulaması yapıldı ise saçlarınızı kendi saçlarınızı nasıl yıkıyorsanız o şekilde yıkamaya devam edebilirsiniz.

 

kaynak saç nasıl yıkanır

 

Saç Kaynak Uygulaması Sonrasında Özel Bakım

 

Saç kaynak uygulaması sonrasında saçlar daha dolgun olurken aynı zamanda daha da uzun olabilir. Bunun yanı sıra gölge, röfle ya da renkli saç tutamları kullanılarak da işlem rahatlıkla yapılabilir.

 

Saç kaynak uygulaması sonrasında saçlarınıza özel bir bakım yapmanıza gerek yoktur. Saç kaynak uygulaması öncesinde saç telleriniz için uygun olan saç kaynak bakım maskesine ya da saç kremine aynen devam edebilirsiniz.

 

Bunu yanı sıra saç bakımında yer verdiğiniz herhangi bir bakım var ise onu da farklılık olmadan gerçekleştirmeniz mümkün. Aynı zamanda saçlarınıza istediğiniz kuaför işlemini de saç kaynak uygulaması sonrasında rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapılan saç kaynak uygulama yöntemine göre farklılık yoktur.

 

Kaynak Saç Kaç Günde Bir Yıkanmalı? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak