Mikro Saç Kaynak Nasıl Yıkanır?

Mikro saç kaynak uygulamaları jel ve kapsül saç kaynak olarak farklı şekilde gerçekleştirilir. Son teknoloji işlemleri ile yer alan mikro saç kaynak uygulamasının bir diğer adı ise görünmez saç kaynak olarak biliniyor. Mikro saç kaynak uygulamasının yapılmasının ardından bakım işlemi için kendi saçınıza ne uygulanıyorsanız aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra yıkama sıklığında ise herhangi bir değişim yapmanıza gerek yoktur. Kendi saçlarınızın yıkama sıklığınızda yıkamaya devam etmeniz mümkün. Kendi saç telleriniz için uygun olan şampuan, saç kremi ve bakım kremlerine yer açarak işlemi kolaylıkla yapmanız mümkün.

 

mikro saç kaynak nasıl yıkanır

 

Mikro Saç Kaynak Sonrası Kuaför İşlemlerine Yer Verilir mi?

 

Mikro saç kaynak uygulaması görünmez saç kaynak olarak da biliniyor. Saç kaynak uygulamasını gerçekleştirirken saç köklerine oldukça yakın mesafeden işlem yapıldığı için son derece kısa olan saç tellerine de kaynak işlemi rahatlıkla yapılabiliyor. Mikro saç kaynak uygulaması sonrasında gerçekleştirilecek olan kuaför işlemlerinde herhangi bir bekleme zamanına gerek yoktur. Boyama, fön gibi işlemlerin yanı sıra perma, röfle, gölge ve diğer tam kuaför işlemlerine yer açılabilir.

 

Mikro kaynak uygulaması öncesinde perma yaptırdıysanız eklenecek olan saç tutamlarının da aynı dalgaya sahip olan tutam seçimleri olması gerekir. Böylelikle işlem sonrasında herhangi bir farklılık gözlemlenmeden aynı güzellikte ve doğallıkta olan görüntüye sahip olmanın da avantajını yaşayabilirsiniz.

 

Saç Kaynak Nasıl Yıkanır? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak