Saç Kaynak Yenileme

Saç estetiğinde son nokta olan saç kaynak çalışmaları saçlara doğal bir gürlük ve doğal bir sağlık kazandıran uygulamalardır. Saçların daha gür olmasını, daha uzun olmasını sağlayan işlem aynı zamanda hasar görmüş olan saçlar içinde uygulanarak araya eklenen sağlıklı tutamlar ile parlaklığın elde edilmesini sağlıyor.

 

Saç kaynak uygulamaları uygulamanın gerçekleştirilmesi aşamasında kullanılmakta olan malzeme seçimlerine göre farklı isimler ile anılıyor. Bu uygulamalar arasından seçiminizi yaparken saçınız için en ideal olan tercihe göre yapmanız önerilir. Bu aşamada detaylı bir araştırma yapmanız gerekir. Hem saç kaynak uygulamaları hakkında hem de uygulamayı gerçekleştireceğiniz kuaför ve salon ile ilgili yapacağınız araştırma en iyi sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır.

 

Saç kaynak uygulaması sonrasında saç kaynak yenileme işleminde de rahatlıkla yer açabilirsiniz. Hangi saç kaynak yöntemini seçerseniz seçin saç kaynak sökümü sonrasında saç kaynak yöntemine aynı gün yer verebilirsiniz.

 

Saç Kaynak Yenileme

 

Saç Kaynak Söküm İşlemi Ne Zaman Yapılır?

 

Saç kaynak uygulaması saçlarda estetik bir görünümün elde edilmesi için gerçekleştirilen en ideal seçimdir. Uzun vadeli bir kullanıma sahip olan çalışma saç uzama hızına göre değişim gösterir. Saçların kısa sürede uzamasına göre değişim göstermek ile beraber yaklaşık olarak ise yedi illa dokuz aylık bir kullanım imkanı sunar.

 

Saç kaynak işleminiz sonrasında saçların uzaması ile beraber saç kaynak sökümüne yer açmanın sonrasında hemen saç kaynak yenileme işlemine yer açabilirsiniz. Dilerseniz söküm yaptırdığınız saç kaynak uygulamasını dilerseniz de farklı bir saç kaynak işlemine yer açmanız mümkün.

 

Saç kaynak yenilemesi için illa söküm için önerilen son zamanı beklemeniz gerekmez. Arzu ettiğiniz zaman söküm işlemine yer vererek aynı saç kaynak tekniği ile ya da farklı bir teknik ile çalışmayı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Saç Kaynak Tamir Edilir mi? başlıklı yazımızı okumadıysanız hemen tıklayın ve okuyun.

Yorum Bırak